صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز:

با ارائه خدمات بهتر، در تحقق شعار سال سهيم باشيم

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز بر استفاده حداکثری از ظرفیت های قانونی، ارائه خدمات بهتر و اجرای روش های متفاوت و رو به بهبود در راستای پشتیبانی و مانع زدایی در مسیر تولید تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، فيروز خدائي در حاشيه آموزش كارگاهي چالش‌ها و مسائل پيمان‌هاي جاري و سرمايه اي، گفت: لازم است در اجراي كيفي فعاليت‌ها، انجام پروژه‌هاي پيماني و مسائل پيمان‌هاي جاري و سرمايه اي نظارت كامل داشته و در مديريت پيمان‌ها كوشا باشيم.

خدايي بر رعايت مقررات و دستورالعمل هاي پيمان‌ها اشاره كرد و افزود: لزوم پايبندي به مقوله مشتري مداري و رعايت حقوق آنها با التزام به قوانين و مقررات بوده و هر گونه حركت و تصميم گيري در خصوص پيمانكاران و مسائل پيمان‌هاي جاري و سرمايه اي در چارچوب مفاد پيمان است.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز اظهار داشت: براي افزايش رضايت مندي در بخش كاركنان پيمانكاري بايستي ساز و كار مدون و منضبطي تدوين شده تا بتواند در پايان هر ماه حقوق و دستمزد خود را دريافت کنند و تحقق اين هدف جزء با همكاري مسئولين و نمايندگان شركت هاي پيمانكاري ميسر نخواهد شد.

وي در پايان، خواستار اهتمام جدي در برگزاري قانون مناقصات و دقت در صورت وضعيت پيمانكاران شد و ادامه داد: نياز است در تحويل اقلام به پيمانكاران، نهايت دقت خود را بكار گرفته و در حفظ و نگهداري اموال و كالاي موجود در انبارها و تهيه و تأمين تقاضاهاي مورد نياز، كوشا باشيم.

 

 

منبع: روابط عمومي منطقه 8 عمليات انتقال گاز

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/23 - ١٢:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 801
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: