صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

رییس امور تخصصی بازرگانی شرکت ملی گاز ایران:

ترغیب سازندگان ایرانی به ساخت کالای داخل، تفسیری کامل از حمایت از کالای ایرانی است

هدف کلان امور تخصصی بازرگانی و کالا این است که بخش خصوصی را در احداث، نصب و بهره‌برداری در پالایشگاه‌ها، ایستگاه‌های تقویت فشار و مخازن ذخیره‌سازی با عبور از مسیر بومی‌سازی بیش از پیش دخالت دهد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حمید نجفی، رییس امور تخصصی بازرگانی شرکت ملی گاز ایران با بیان این مطلب، اظهار داشت: این مهم که با هدف افزایش تأمین‌کنندگان کالا انجام شده، ما را به اهداف خود در سال گذشته در مبحث داخلی‌سازی کالاها در بخش‌های مختلف انتقال و پالایش نزدیک و نزدیک‌تر کرد.

وی ادامه داد: این در حالی است که ایجاد ساختاری منسجم با توجه به وظایف سازمانی، توجه به درآمدها و هزینه‌ها و همچنین تربیت نیروی انسانی متخصص در چندساله اخیر، باعث پیشرفت چشمگیر این شرکت در زمینه خودکفایی در بخش‌های مختلف پالایشگاهی، انتقال گاز و گازرسانی شده است.

رییس امور تخصصی بازرگانی شرکت ملی گاز ایران با بیان این که حمایت از ساخت داخل در شرکت ملی گاز ایران از خیلی پیش‌تر شاید حدود ۳۰ سال پیش شکل گرفت، گفت: ترغیب تولیدکنندگان و سازندگان ایرانی به ساخت کالاهای با کیفیت بالا و قیمت مناسب و معرفی آنان به مجریان طرح و متقاضیان کالا و تقویت بنیه مالی آنان از طریق خریدهای مستمر، تفسیری کامل از حمایت از کالای ایرانی است.

نجفی در ادامه، افزود: شرکت ملی گاز ایران در حال حاضر، کمترین وابستگی را به کالا های خارجی دارد و این رویداد مهم تنها به واسطه آن است که این شرکت طی دهه های گذشته، سعی بر این داشته تا همیشه بین بخش صنعت و بازرگانی یک وحدت رویه و پیوندی خوب را ایجاد کند.

وی در پایان، با بیان این که امور تخصصی بازرگانی شرکت ملی گاز ایران، تلاش دارد به‌عنوان حلقه واسط میان تولیدکننده و مصرف‌کننده نهایی، بهترین عملکرد را داشته باشد، تصریح کرد: هدف‌گذاری ما برای سال جاری، افزایش ۱۰ درصدی بومی‌سازی در بخش انتقال به میزان ۷۰ و پالایش به میزان ۶۰ درصد است که این مهم، قطعاً به انجام خواهد رسید.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/03 - ١٤:٣٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1067
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: