صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

معاون وزیر نفت در امور گاز در مراسم تودیع و معارفه رئیس دفتر مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران:

انجام به موقع وظایف محوله در کنار کار گروهی، انسجام و هماهنگی در سازمان را افزایش می دهد

به اعتقاد من کاری که در سازمان‌ها باید انجام شود، کار تیمی است و مدیریت، بیشتر نقش هماهنگی و انسجام‌بخشی را برعهده دارد و کارها با بدنه سازمان پیش می‌رود؛ از این رو مشارکت همه همکاران در برنامه‌های سازمان بسیار اهمیت دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مجید چگنی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در مراسم تودیع و معارفه رئیس دفتر مدیرعامل این شرکت، ضمن تشکر از زحمات اشکان اسماعیلی‌فر، مشاور و رییس دفتر سابق و تبریک به ساجد کاشفی، مشاور و رئیس دفتر جدید مدیرعامل، با بیان این مطلب، اظهار داشت: تلاش برای رسیدن به موفقیت و دستیابی به اهداف سازمان تنها با کار در محیطی صمیمی و به دور از تنش امکان‌پذیر است.

وی ادامه داد: کار در این بخش بسیار حساس است، بنابراین همان‌طور که تا به امروز، با تلاش شما دوستان، شأن این جایگاه حفظ شده، امیدوارم که این روند، همچنان تداوم داشته باشد.

چگنی در ادامه، افزود: من همیشه بر این باورم که در محیطی که افراد به یکدیگر انرژی مثبت می‌دهند، تنش و چالشی وجود نداشته و کارکنان دچار حاشیه نمی‌شوند، در نتیجه، دغدغه‌ها نیز به حداقل خواهد رسید و در آن صورت، می‌توان با عشق و علاقه به سازمان خدمت کرد.

معاون وزیر نفت در امور گاز در پایان، تصریح کرد: مدیر خوب داشتن یک نعمت است که فرسودگی شغلی را از شخص دور می‌سازد؛ بنابراین هرچه محیط دوستانه‌تر باشد، کار بهتر و سریع‌تر پیش می‌رود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/07/18 - ٠٩:٣٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 787

امتیاز :

از حسن توجه شما متشرکیم!!!
کلید واژه ها :
نظرات بینندگان
کاربر مهمان
1400/07/18 22:15
0
0
باسلام و احترام‌ برای هردو عزیز گرانقدر سلامتی و موفقیت روز افزون آرزو می نمایم و انتصاب جناب آقای کاشفی را تبریک عرض نموده و برای جناب آقای دکتر اسمعیلی فر موفقیت در ادامه راه خدمت در شرکت ملی گاز ایران را از خداوند مهربان آرزو می کنم
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: