صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نسخه چاپي

200 ملاقات مردمی مدیرعامل شرکت گاز استان قم در سال 1399

در سال 1399 بیش از 200 ملاقات شونده در قالب 48 جلسه ملاقات مردمی، با مدیر عامل شرکت گاز استان قم دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علیرضا نصیری مدیر عامل شرکت گاز استان قم، گفت: هدف از دیدار چهره به چهره با مردم، بررسی موضوعات مرتبط با گازرسانی و اقدام سریع برای حل آنان در چارچوب قانون است.

وی افزود: با توجه به اهمیت اجرای مسئولیت‌های اجتماعی و وظیفه ذاتی این شرکت به دلیل تعامل با مردم، جلسات ملاقات مردمی در دوشنبه هر هفته در شرکت گاز استان قم تشکیل می شود.

مدیر عامل شرکت گاز استان قم، تصریح کرد: هرگونه خدمت در جهت جلب رضایت ارباب رجوع، قطعاً رضایت و خشنودی خداوند را به دنبال دارد و خدمت‌رسانی به مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران، توفیقی است که در جهت بررسی و رسیدگی به خواسته ها و مسائل آنان باید به نحو احسن صورت پذیرد.

نصیری بیان کرد: کارکنان این سازمان همیشه و در همه حال پاسخگویی و تکریم ارباب رجوع را در اولویت قرار می دهند ولی با توجه به شیوع ویروس کووید 19 و به جهت جلوگیری از این بیماری، خدمات غیر حضوری نیز در جهت رفع مشکلات شهروندان قابل ارائه است.

وی در ادامه اظهار کرد: تعدادی از روش‌های غیرحضوری ارائه خدمات به مردم به این شرح است: 1- مراجعه به سایت شرکت گاز استان قم به آدرس http://www.nigc-qom.ir و انتخاب گزینه میز خدمت. 2- تماس تلفنی با امور مشترکین هر منطقه که شماره های مذکور از طریق سایت شرکت و سایر روش‌ها اطلاع رسانی شده است. 3- تلفن گویای 1594 که امکان ثبت تلفن همراه، ثبت رقم کنتور، دریافت آخرین بدهی و ثبت شکایت، انتقاد و پیشنهاد را دارد.

مدیر عامل شرکت گاز استان قم، با بیان اینکه رسیدگی به درخواست‌های مشترکین درون و برون سازمان، منجر به صرفه‌جویی در زمان می‌ شود، افزود: چنانچه مشترکین هرگونه درخواست، انتقاد و یا پیشنهادی دارند، می توانند از طریق سامانه مدیریت ارتباط با مشتریان و یا تلفن 1594، نظرات خود را ثبت کنند تا در اسرع وقت رسیدگی و پاسخگویی انجام شود.

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان قم

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/02/21 - ١٢:٥٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 292
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: