صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نسخه چاپي

طی سال 1399 صورت پذیرفت:

حمایت از 12 مورد پایان نامه دانشجویی و یک مورد طرح پژوهشی در شرکت گاز خراسان جنوبی

مدیرعامل شرکت گاز استان خراسان جنوبی از حمایت از 12 پایان نامه دانشجویی و یک طرح پژوهشی در این شرکت طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سید محمود هاشمی در تشریح این خبر، گفت: اجرای پروژه های پژوهشی و تحقیقاتی در پویایی سازمان ها بسیار موثر است و در این راستا طی سال 1399، از 12 پایان نامه دانشجویی و یک مورد طرح پژوهشی در شرکت گاز خراسان جنوبی حمایت شده است .

وی افزود: پیش بینی مصرف گاز طبیعی در مشترکین استان با استفاده از ابزار یادگیری عمیق، توسعه مدل ریاضی بهینه تصمیم گیری چند معیاره به منظور ارزیابی عملکرد پیمانکاران در اجرای پروژه های گازرسانی و ساخت کوپلینگ با نیپل مانیسمان زیر رگولاتور به صورت یک تکه، از جمله پایان نامه های مورد حمایت شرکت گاز استان در سال گذشته بوده که نتایج حاصل از آن به صورت کاربردی مورد استفاده قرار گرفته است.

هاشمی تصریح کرد: مرتبط بودن موضوع پژوهش‌ها با فعالیت‌های شرکت گاز و نیز داشتن قابلیت اجرا و دوری از تئوری بودن فعالیت‌های پژوهشی، از جمله مواردی است که در حمایت از پروژه‌های پژوهشی، ملاک سنجش قرار می‌گیرد.

وی با اشاره به اجرای طرح پژوهشی نظرسنجی در شرکت گاز استان خراسان جنوبی افزود: در این طرح میزان رضایتمندی ذی نفعان اعم از مشترکین خانگی و تجاری شهری و روستایی از نحوه ارایه خدمات شرکت گاز استان در تمامی شهرها و روستاهای استان مورد پایش قرار گرفته است.

هاشمی در پایان، با تقدیر از فعالیت های صورت گرفته، یادآور شد: واحد پژوهش شرکت گاز استان خراسان جنوبی در سال 1399 به عنوان سازمان برتر پژوهشی در بین دستگاه های اجرایی استان و نماینده پژوهش شرکت گاز استان به عنوان پژوهشگر برتر استان معرفی شده است.

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان خراسان جنوبی

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/24 - ١٢:٤٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 466
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: