صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نسخه چاپي

کمپرسور ایستگاه آبپخش در منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز تعمیر و بازسازی شد

کمپرسور ایستگاه تقویت فشار گاز آبپخش با استفاده از توان و تجربه کارکنان واحد تعمیرات اساسی منطقه 10 عملیات انتقال گاز، تعمیر و آماده به کار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی نصیحت کن، سرپرست منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز در توضیح بیشتر این خبر، گفت: کمپرسورهای گاز یکی از تجهیزات اصلی ایستگاه‌های تقویت فشار هستند که وظیفه انتقال گاز با افزایش فشار را برعهده دارند.

وی افزود: با توجه به بروز ناخواسته نشت گاز و اشکال در برخی از قطعات کمپرسور ایستگاه تقویت فشار آبپخش، کار عیب یابی از سوی کارشناسان واحد تعمیرات اساسی انجام و رفع عیب شد.

نصیحت کن با بیان اینکه انجام عملیات اضطراری در یک شرایط جوی بسیار نامناسب (گرمای 50 درجه ای هوا)، مراحل انجام تعمیرات را بسیار سخت و دشوار می سازد، تصریح کرد: در این تعمیرات، تجهیزات مربوط به نشت بندهای گازی باز شدند و پس از رفع عیب و انجام آزمایش های متعدد، تمامی قطعات مونتاژ شد و کمپرسور نیز درکوتاه‌ترین زمان ممکن در مدار عملیاتی قرار گرفت.

سرپرست منطقه 10 عملیات انتقال گاز در ادامه، با اشاره به اینکه تعمیرات اساسی نقش مهمی در اطمینان استمرار و آمادگی انتقال گاز در فصل زمستان دارد، افزود: در حال حاضر، بخش نخست تعمیرات اساسی تاسیسات یادشده شامل تعمیرات توربین واحد 4 (سطح B ) و تعمیرات واحد 1 (سطح A) با تلاش و برنامه ریزی دقیق واحد عملیات ایستگا‌ه‌ها و همکاری دیگر واحدهای عملیاتی به انجام رسیده و مابقی  نیز در دستور کار قرار دارد.

وی ضمن قدردانی از تمامی کارکنان (به ویژه واحد تعمیرات اساسی) بر استفاده حداکثری از توان متخصصان داخلی و شرکت های داخلی و بومی تاکید کرد.

 

منبع: روابط عمومی منطقه 10 عملیات انتقال گاز

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/24 - ١٣:١٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 579
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: