صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه:

جایگزینی 244 هزار مترمکعب سوخت مایع با گاز طبیعی؛ اقدام ویژه شرکت گاز استان کرمانشاه در سال 98

سال گذشته با گازرسانی به 213 واحد صنعتی و تولیدی در استان کرمانشاه، 244 هزار مترمکعب گاز طبیعی جایگزین سوخت مایع شد که این امر نشان از تحقق 106 درصدی برنامه های این شرکت در این حوزه در سال 98 است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیروس شهبازی مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه در حاشیه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که در سالن کنفرانس شهید باهنر ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب اظهار کرد: سال گذشته، همچنین با اجرای 955 کیلومتر شبکه گذاری، تعداد 195 روستا گازدار شده که مجموعاً در بخش شهری و روستایی تعداد 26 هزار مشترک جدید به مصرف کنندگان گاز طبیعی افزوده شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: میزان گاز مصرفی در استان کرمانشاه در سال 98، معادل 4 میلیارد و 550 میلیون مترمکعب بوده که از این میزان یک میلیارد و 347 میلیون مترمکعب در بخش خانگی، یک میلیارد مترمکب در بخش صنایع، یک میلیارد و 468 میلیون مترمکعب در بخش نیروگاهی، 275 میلیون مترمکعب در جایگاه های CNG  و 460 میلیون مترمکعب سایر مصارف بوده که نسبت به سال 97، حدود 5 درصد رشد داشته است.

به گفته شهبازی، در حال حاضر، 99/5 درصد خانوارهای شهری با گازرسانی به 28 شهر و 75 درصد خانوارهای روستایی با گازرسانی به 1465 روستا تحت پوشش قرار گرفته اند و به این ترتیب، درصد نفوذ گازرسانی درکل استان کرمانشاه را به 92 درصد رسانده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه به موضوع مانیتورینگ ایستگاه‌ها در سطح استان اشاره کرد و گفت: درخصوص مانیتورینگ ایستگاه ها در سال 98، با توجه به تعداد یکصد ایستگاه موجود در سطح استان کرمانشاه، عملیات اجرایی مانیتورینگ 62 ایستگاه CNG انجام و 13 ایستگاه دیگر نیز در دست اقدام قرار دارد و عملیات اجرایی مانیتورینگ 4 ایستگاهCGS  انجام و 22 ایستگاه دردست اقدام است.

شهبازی در پایان، در خصوص اهمیت HSE در شرکت گاز استان کرمانشاه گفت: در سال 98 بیش از دو میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه در مجموعه شرکت گاز استان کرمانشاه انجام شده است. 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/24 - ١٤:١٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3610
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: