صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران:

شرکت گاز استان تهران؛ طلایه‌دار اشتراک‌پذیری گاز در سال ۹۸

در راستای انجام مهم‌ترین رسالت و مأموریت شرکت گاز استان تهران، یعنی بهره‌برداری، نگهداری و تعمیرات پاک، ایمن، پایدار و بهره‌ور و توزیع گاز طبیعی، این شرکت سال گذشته، 489 کیلومترخط تغذیه و شبکه اجرا و حدود 123 هزار مشترک را به جمع مصرف کنندگان گاز استان تهران افزود.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سعید توکلی، مدیرعامل شرکت گاز استان تهران در حاشیه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که در سالن کنفرانس شهید باهنر ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار کرد: همچنین طی سال گذشته، 10روستا از شهرستان‌های فیروزکوه، ملارد و تهران از نعمت الهی گاز برخوردار شدند، ضمن آن که 13 هزار و 55 انشعاب نیز در این بازه زمانی در سطح استان نصب شده است.

وی ادامه داد: گازرسانی به ۱۰ روستای بخش کن از توابع شهرستان تهران، 37 روستای شهرستان‌های فیروزکوه و دماوند و نیز گازرسانی به روستای حصارگلی شهرستان ورامین، ارایه خدمات مدیریت بهره‌برداری و خدمات گاز شهری شهرستان قدس، انجام تمامی امور بهره‌برداری و خدمات گاز شهرستان پاکدشت و توابع آن و خرید هفتصدهزار کنتورG4  ارتقاء یافته ازجمله کارها و اقدامات شرکت در سال گذشته است که می‌توان با افتخار از آن‌ها نام برد.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با توجه به عملکرد شرکت در سال گذشته، گفت: سال گذشته بحث تولید ملی مطرح بود و ما در این زمینه، اقداماتی را در راستای همکاری با شرکت‌های تولیدکننده اقلام گازرسانی انجام داده و جلساتی را برگزار کردیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان تهران توضیح داد: شاید حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد این جلسات با استانداری در خصوص رفع موانع تولید و رفع موانع سرمایه‌گذاری بود که همکاری ما با آن‌ها، نمود ویژه‌ای داشت و در این زمینه، همکاری‌های خوبی با بخش سرمایه‌گذاری صورت گرفت.

وی در پایان، صرفه‌جویی و بهینه مصرف کردن گاز را به‌عنوان راهی برای پایداری و تاب‌آوری گاز و یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های این شرکت بیان کرد و گفت: یکی دیگر از مأموریت‌های شرکت گاز استان تهران، ارائه خدمات مستمر و ایمن توزیع گاز طبیعی به عنوان سوخت پاک با هدف تأمین رفاه، اطمینان‌خاطر و رضایت روزافزون مشترکین گاز استان است که بهینه مصرف کردن آن، دستیابی به این هدف را تسهیل می‌کند.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/24 - ١٤:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3532
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: