صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان:

۱۴۶ واحد صنعتی و تولیدی استان گلستان در سال ۹۸ گازرسانی شد

146 واحد صنعتی و تولیدی استان گلستان سال گذشته گازرسانی شد و با این اقدام مهم، 38 هزار مترمکعب گاز طبیعی، جایگزین سوخت مایع گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدرحیم رحیمی، مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در حاشیه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که در سالن کنفرانس شهید باهنر ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار کرد: این شرکت همچنین موفق شد تا پایان سال گذشته، 96 درصد جمعیت خانوار روستایی و 100 درصد خانوار شهری این استان را از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند سازد.

وی ادامه داد: در سال 98 موفق شدیم از نظر اهداف کمی؛ 289 کیلومتر شبکه‌گذاری و 6100 مورد نصب انشعاب را در قالب گازرسانی به 22 روستای جدید، انجام دهیم که با این اقدام، 18400 مشترک را به جمع مشترکین گاز افزودیم.

رحیمی با بیان این که عملکرد ما در شرکت‌های گاز استانی بر دو محور اصلی توسعه گازرسانی در حوزه‌های روستایی، شهری و گازرسانی به صنایع و محور بهره‌برداری شامل تأسیسات و فروش گاز، استوار است، گفت: با گازرسانی به این 22 روستا، کل روستاهای گازدار ما به 880 روستا در مقایسه با 979 روستا در کل استان رسیده است.

این مقام مسئول افزود: در حوزه بهره‌برداری، از آن‌جا که بحث تعمیرات اساسی و نگهداری ایستگاه‌ها برای ما بسیار مهم است، تعمیرات حدود ۲۰۰ ایستگاه شامل؛ ۳۱ ایستگاه CGS، ۱۵۷ ایستگاه TBS و ۱۱ مورد ایستگاه‌های ترکیبی CGS-TBS را با موفقیت انجام دهیم که طبیعتاً این تعمیرات در فصلی اتفاق می‌افتد که ما کمترین میزان ظرفیت را روی ایستگاه‌های خود داشته باشیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان در پایان، اشاره‌ای کوتاه نیز به برنامه‌های سال ۹۹ این شرکت داشت و تصریح کرد: باتوجه به این که امسال، سال جهش تولید نامگذاری شده، ما تلاش خود را بر گازرسانی به واحدهای تولیدی و صنعتی گذاشتیم؛ به همین منظور، 165 واحد صنعتی و تولیدی را در دستور کار گازرسانی قرار دادیم که با این کار، 30 هزار مترمکعب برساعت گاز طبیعی جانشین سوخت مایع می‌شود. این هدفی است که ما تعیین کردیم و امیدواریم با تلاش دوستان در این زمینه نیز، موفق عمل کنیم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/24 - ١٤:٥٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3912
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: