صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

بیش از 3 هزار واحد صنعتی استان قزوین از نعمت گاز بهره مند هستند

شرکت گاز استان قزوین در سال گذشته توانسته با گازرسانی به 38 روستا در مناطق مختلف استان، ضریب نفوذ گاز در خانوارهای روستایی را به 85 درصد برساند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، اسماعیل مفردبوشهری مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین در حاشیه مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که در سالن کنفرانس شهید باهنر ستاد شرکت ملی گاز ایران برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار کرد: با تدوین برنامه منظم درخصوص جایگزینی سوخت مایع با گازطبیعی، گازرسانی به 285 واحد صنعتی در استان در سال گذشته اجرایی شد و تعداد صنایع بهره مند از گاز در استان به 3 هزار و 50 واحد رسیده است.

بوشهری افزود: از دیگر اقدامات صورت گرفته این شرکت در سال 1398، می‌توان به تحویل بدون وقفه حدود 5 میلیارد مترمکعب گاز به بخش های مختلف استان اشاره کرد که از این مقدار 2  میلیارد و 600 میلیون مترمکعب گاز فقط به نیروگاه شهید رجایی تحویل شده است.

وی تصریح کرد: ارائه خدمات مطلوب به مشترکین، کسب تقدیرنامه سه ستاره جایزه سرآمدی و بهبود مستمر شرکت ملی گاز ایران و فعالیت در زمینه مسئولیت های اجتماعی از جمله اقداماتی است که در سال گذشته اجرایی شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین در پایان با اشاره به برنامه های پیش رو در سال 99 تصریح کرد: پیش بینی و برنامه ریزی شرکت گاز استان قزوین برای امسال، تحویل گاز به 200 واحد صنعتی است که تا کنون گازرسانی به 70 واحد محقق شده و همچنین گازرسانی به 45 روستا است که عملیات اجرایی آن ها در حال انجام است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/04/25 - ١٣:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3784
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: