صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

معاون علمی و فناوری ریاست‌ جمهوری تصریح کرد:

استفاده از ظرفیت‌های جوانان صاحب ایده برای توانمندسازی جوامع بیرونی پالایشگاه‌ها

حجم کارهای انجام‌شده در حوزه نوآوری و پارک علم و فناوری در پالایشگاه شهید هاشمی‌نژاد، به‌ویژه در حوزه گوگرد، نشان‌دهنده آن است که اتفاق بزرگی در این پالایشگاه در این زمینه، در حال رخ دادن است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سورنا ستاری، معاون علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و رییس بنیاد ملی نخبگان با بیان این مطلب، اظهار داشت: نتایج این اقدامات برای مردم در حوزه اشتغال به‌ویژه با استقرار استاراتاپ‌ها و شرکت‌های جدید و نیز ورود شرکت‌های دانش‌بنیان به منطقه و ...، کاملاً محسوس است.

وی ادامه داد: این‌ها همه نتیجه پیاده‌سازی یک فرهنگ جدید کاری در این منطقه و در این پالایشگاه است؛ خصوصاً در مورد استفاده از مدیران جوان که با ایده‌های جدید به دنبال تحول و نوآفرینی هستند.

ستاری با ابراز خوشحالی از این که شرکت ملی گاز ایران در زمینه توانمندسازی جوامعی که پالایشگاه در آن‌جا استقرار یافته، همیشه زبانزد بوده، اظهار کرد: من هم از همین جا اعلام می‌کنم که برای کمک به این عزیزان برای موفقیت در ادامه راهی که آغاز کرده‌اند، خصوصاً در حوزه‌های داخلی‌سازی، توانمندسازی در صنعت گاز کشور و هم چنین بحث‌های مربوط به توانمندسازی جوانان منطقه در حوزه های مختلف، آماده هستم.

معاون علمی و فناوری ریاست‌جمهوری در پایان، تصریح کرد: استفاده از ظرفیت‌های جوانان صاحب ایده برای توانمندسازی جوامع بیرونی، می‌تواند نقطه عطفی برای دستیابی به فناوری‌های روز و حتی صدور آن به کشورهای منطقه باشد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/06 - ١٥:٢٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3558
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: