صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران:

باشگاه بهینه‌کاوی شرکت‌های پالایش گاز در تلاش برای رفع مشکلات از طریق بهینه‌کاوی داخلی و خارجی است

در باب نظام‌نامه باشگاه بهینه‌کاوی صنعت پالایش گاز، با توجه به اهمیت موضوع، استقرار و به‌روزرسانی این نظام‌نامه، در رأس امور قرار دارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مسعود زردویان، مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران در چهارمین جلسه باشگاه بهینه‌کاوی شرکت‌های پالایش گاز که با حضور رؤسای بهره‌وری و تحلیل سیستم‌های شرکت‌های پالایش گاز و با هدف تعیین اولویت‌های کاری باشگاه، تبیین چرخه بهره‌وری و نظام ارزیابی عملکرد برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: پس از مورد بازبینی قرار دادن نظام‌نامه، پیشنهادات پالایشگاه‌ها مورد بحث و بررسی قرار گرفته و در نهایت، نظام‌نامه به‌روزرسانی خواهد شد.

وی ادامه داد: تسری و توسعه سطح مقایسه شرکت‌های پالایشی با دیگر صنایع موفق و سرآمد کشور، باعث می‌شود تا راندمان پالایشگاه‌های گاز به مراتب، بیشتر و بهتر شود.

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران با اشاره به عملکرد بسیار خوب شرکت ملی گاز ایران در مدیریت پاندمی کرونا ویروس، توضیح داد: با توجه به ظرفیت‌های دانشی موجود، تأکید بر شناسایی ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مجموعه شرکت‌های پالایشی و شناسایی نقاط قوت و ضعف احتمالی و تلاش برای رفع موانع و مشکلات از طریق بهینه‌کاوی داخلی و خارجی است.

زردویان تصریح کرد: این در حالی است که ضرورت توجه به نیازهای ذینفعان کلیدی و ستادی (پالایشگاه‌ها) در بحث ارزیابی‌ها، بالاخص ارزیابی عملکرد، ضرورت مدیریت دانش و تسری تجارب و دانش موجود از سطح شرکت‌های پالایش گاز و باشگاه بهینه‌کاوی به سطح ستاد ملی گاز، بالاخص در بحث برنامه‌ریزی استراتژیک و ضرورت نشست‌های باشگاه با شرکت‌های عضو به صورت مجزا، در این موضوع، اجتناب‌ناپذیر است.

وی تلاش برای ایجاد قطب‌های عملکردی در بین شرکت‌های پالایشی گاز را از انتظارات مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران از این باشگاه عنوان و ابراز امیدواری کرد، اعضا در تحقق آن بکوشند.       

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران در پایان، اظهار کرد: نظر به اینکه، برای شکل گرفتن کامل باشگاه بهینه‌کاوی، نیاز به همراهی و مشارکت شرکت‌های پالایشی می‌باشد، تصمیم بر این شد که هر ماهه جلساتی ترجیحاً به صورت ویدیو کنفرانسی تشکیل و از آن میان، گزارشات تحلیلی تدوین تجارب شرکت‌ها در زمینه‌های مختلف به اشتراک گذاشته شود.

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/10 - ١٣:٣٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3355
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: