صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

بیش از ۹۷ درصد جمعیت روستایی استان بوشهر از نعمت گاز برخوردارند

تا پایان سال گذشته، 99 درصد از جمعیت شهری و 97.6 درصد از جمعیت روستایی استان بوشهر گازدار شده اند که این مهم با گازرسانی به 39 شهر و 453 روستا حاصل شده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مسلم رحمانی مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر در حاشیه نشست مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت که در سالن کنفرانس شهید باهنر ساختمان ستاد برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار کرد: جهت تحقق این مهم، قریب به 7400 کیلومتر شبکه گاز اجرا و همچنین تعداد 216 هزار و 615 فقره انشعاب در سطح استان نصب شده است.

وی در ادامه، با بیان اینکه در سال 99 و طبق برنامه ریزی های انجام شده، این شرکت موفق به گازرسانی به بیش از 74 واحد صنعتی دیگر در کل استان شد که به حرکت تولید و پیشرفت صنایع کمک قابل توجهی کرده است، افزود: بر این اساس، تا پایان سال 99 به تعداد 523 صنعت در استان گازرسانی انجام شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان بوشهر با بیان این که یکی از مواردی که مدیران شرکت گاز استان بوشهر توانسته اند با همت و تلاش خود رقم بزنند رشد 88 درصدی در وصول مطالبات بوده، گفت: این امر با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر جامعه، تاثیر مهمی در تامین نقدینگی شرکت ملی گاز ایران داشته است.

وی افزود: واحد مالی این شرکت با همکاری تمامی واحدها، با رعایت صرفه و صلاح شرکت و شروع عملیات مربوط به هزینه های مالی مبنی بر فعالیت (ABC) اقدامات مهم و موثری را در کنترل و مدیریت بودجه های سرمایه ای و جاری شرکت انجام داده است.

رحمانی با اشاره به صادرکردن 100 درصد صورتحساب مشترکان گاز استان بوشهر به‌ صورت آنی و برخط گفت: 21 فرایند مرتبط با مشترکین گاز به دفاتر پیشخوان دولت واگذار شده‌است.

وی گفت: راه‌اندازی سامانه‌های ارتباط با مشتریان برای رسیدگی به شکایت،GIS READY کردن شبکه های گازرسانی برای رسیدگی بهتر در شرایط بحران، سامانه استانی 194 ، ثبت ۶ اختراع در زمینه گازرسانی از جمله استفاده از لوله های کامپوزیت و  دستگاه نشت یاب نقطه‌ای، حمایت از طرح‌های پژوهشی و پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و دکترا و کسب رتبه اول جشنواره شهید رجایی در سنوات گذشته، ازجمله اقدامات مهم شرکت گاز استان بوشهر در سال گذشته بود.  

رحمانی در پایان، اظهار داشت: لوح و تندیس مدیریت مالی کشور، تندیس زرین خدمات سبز از سال ۹۶ تا99 ، کسب گواهینامه چهار ستاره تعالی سازمانی، تندیس نقره‌ای مسئولیت‌های اجتماعی وزارت نفت، کسب رتبه برتر در بخش‌های روابط عمومی، حراست وHSE  نیز از دیگر موفقیت‌های این شرکت در سال گذشته به شمار می‌رود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/12 - ١٣:٢٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 808
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: