صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران تأکید کرد:

لزوم برنامه ریزی فشرده برای استمرار تولید و توجه به تعمیرات اساسی همراه با سلامت کارکنان

توجه خاص به تعمیرات اساسی، برنامه ریزی فشرده برای استمرار تولید و توجه به سلامت کارکنان در شرایط امروزی کرونا از خواسته های مدیریت هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران برای پالایشگاه ها است که انتظار می رود مسئولان برای آن برنامه ریزی های لازم را به عمل آورند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مسعود زردویان مدیر هماهنگی و نظارت بر تولید شرکت ملی گاز ایران در مراسم تودیع مدیر عامل سابق و معارفه سرپرست شرکت پالایش گاز ایلام که به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، ضمن بیان مطلب فوق، با اشاره به اینکه منطقه غرب کشور از نواحی حساس شرکت ملی گاز ایران است، افزود: استمرار تولید پالایشگاه گاز ایلام به عنوان تنها پالایشگاه تولید کننده گاز در غرب کشور دارای اهمیت زیادی بوده، اگرچه با آمدن خط ششم سراسری انتقال گاز با افزایش قابلیت اتکا و پایداری شبکه کمی از حساسیت آن کاسته ولی صادرات گاز در این منطقه حساسیت آن را دو چندان کرده است.

همچنین در ابتدای این مراسم سرپرست شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه پایداری تولید و ایمن بودن تجهیزات از اولویت های اصلی مسئولان پالایشگاه گاز ایلام است، گفت: برای تحقق این موضوع می بایست پروژه های مهم و زیادی تعریف و به اجرا درآید.

روح الله نوریان با اشاره به اینکه تنوع بخشیدن به محصولات گوگردی این شرکت برای فروش بهتر و درآمد زایی بیشتر از برنامه های اصلی این پالایشگاه است، تصریح کرد: برنامه ریزی برای تدوین اهداف و ماموریت های شرکت در حال انجام بوده و با تلاش های انجام شده تاکنون اهداف میان مدت سال جاری در این پالایشگاه احصا شده است .

وی در ادامه سخنان خود بهره وری و توانمند سازی نیروی انسانی و استفاده بهینه از این منابع و ایجاد فضای صمیمی برای بهره وری بیشتر کار، افزایش و پایداری تولید را از اولویت های اصلی شرکت پالایش گاز ایلام در سال جاری برشمرد.

همچنین در ادامه مراسم مدیرعامل سابق شرکت پالایش گاز ایلام با اشاره به اینکه در طول دو سال گذشته تلاش شد که توانایی بالقوه همکاران به بالفعل تبدیل شود، گفت: پایداری تولید در سال های اخیر در واحد گوگرد محقق و بیش از 85 هزار تن LPG  نیز به پارس جنوبی ارسال شده است.

 شهریار داری پور با اشاره به اینکه در طول دو سال گذشته این پالایشگاه، موفق به اخذ تقدیر نامه 4 و 5 ستاره تعالی شده است ، افزود: رتبه دوم سلامت اداری، رتبه اول پژوهش و فناوری و اخذ تندیس سیمین مسئولیت های اجتماعی وزارت نفت تنها بخشی از اقدامات صورت گرفته در طول دو سال گذشته بوده است.

شایان ذکر است در پایان این مراسم روح اله نوریان به عنوان سرپرست شرکت پالایش گاز ایلام معرفی و از خدمات شهریار داری پور تقدیر شد.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/02 - ١٢:٣٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 4354
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: