صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

در سال 99 محقق می‌شود؛

افزایش 110 درصدی تولید در فازهای 20 و 21 مجتمع گاز پارس جنوبي

فازهای 20 و 21 مجتمع گاز پارس جنوبی در حال حاضر روند افزایش تولید و راه‌اندازی و تکمیل تمام واحدهای خود را به خوبی پشت سر می‌گذارد و در سال جاری افزایش تولید چشمگیری را شاهد خواهد بود.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ایران،هادی هاشم زاده فرهنگ مدیر عامل مجتمع گاز پارس جنوبی با بیان این مطلب اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین برنامه‌های سال جدید پالایشگاه هشتم در راستای تحقق جهش تولید، افزایش ظرفیت تولید ۱۱۰ درصدی با استفاده از منابع گازی سایر منابع و مبادی است که برنامه‌ریزی های لازم در این خصوص صورت گرفته و در نیمه دوم سال جاری محقق خواهد شد.

همچنین در ادامه نیز هادی چابوک مدیر پالایشگاه هشتم پارس جنوبی با بیان اینکه میزان شاخص قابلیت اطمینان پالایشگاه در سال ۱۳۹۸ عدد 65.99 درصد بوده که نسبت به عدد  49.99درصد سال ۹۷ با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته بهبود قابل توجه داشته است، افزود: رسیدن به این شاخص در حالیست که پالایشگاه هنوز به طور کامل راه‌اندازی نشده است. 

وی تصریح کرد: در خصوص سایر شاخص‌های حوزه تولید نیز با اقدامات و برنامه‌ریزی‌های انجام شده طی سال ۹۸ هدف‌های مورد نظر حاصل شده و به منظور ادامه روند بهبود تدوین برنامه‌های سال ۹۹ در دست انجام است.

چابوک مهمترین شاخص عملکردی پالایشگاه هشتم در سال گذشته را تحقق 100 درصد برنامه در افزایش قابلیت اطمینان عنوان کرد و گفت: این امر منجر به حفظ تولید پایدار در طول سال شده و شاخص تحقق تولید محصولات نیز به بیش از ۹۷ درصد رسیده است.

وی با بیان اینکه پالایشگاه هشتم به تازگی راه‌اندازی شده است، اظهار داشت: هنوز برخی از واحدهای عملیاتی یا تجهیزات داخل فازهای 20 و21 راه‌اندازی نشده و در همین راستا تلاش می‌شود،به‌منظور افزایش شاخص در دسترس‌پذیری و Availability ، تجهیزات حیاتی باقیمانده در اسرع وقت راه‌اندازی شوند و در مدار تولید قرار گیرند.

  

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/07 - ١١:٠٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 3858
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: