صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های ستادی 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران:

در سال جاری هیچگونه حبس گاز وجود نداشت

با تلاش شبانه‌روزی کارکنان شرکت انتقال گاز ایران در سال 99، هیچ گونه توقف و حبس گاز بویژه در فصل زمستان وجود نداشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران، مهدی جمشیدی دانا، مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در مراسم معارفه سرپرست جدید منطقه ۷ عملیات انتقال گاز و بازدید از این منطقه، ضمن قدردانی از اقدامات ارزشمند یکایک کارکنان شرکت انتقال گاز ایران، با بیان این مطلب و با اشاره به افزایش تولید روزانه ۶۰ میلیون مترمکعب گاز طبیعی، گفت: در فصل زمستان، تاسیسات تقویت فشار گاز با تمام توان و با بکارگیری توربین های یدک در مدار سرویس قرار گرفتند که خوشبختانه این ریسک پذیری عبور موفق از فصل سرد سال را به همراه داشته است.

وی در ادامه، با اشاره به انتقال روزانه 850 میلیون مترمکعب گاز به مبادی مصرف، گفت: در مناطق سردسیر کشور همچون منطقه ۷ عملیات انتقال گاز و هم در مناطق گرمسیر، با توجه به شرایط ویژه کرونا، همکاران ما در مناطق دهگانه با تلاشی مضاعف در خدمت رسانی به مردم عزیز کشورمان کوشا بوده اند.

جمشیدی‌دانا در بخش دیگری از سخنان خود، به نقش مهم و استراتژیک منطقه ۷ عملیات در انتقال مستمر و ایمن گاز طبیعی به استان‌های سردسیر غرب کشور اشاره کرد و گفت: این منطقه دارای افراد توانمند، مستعد و تلاشگر با جوشش درونی است که به نحو مطلوبی در حال فعالیت هستند.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در پایان، ضمن تشکر از تلاش‌ها و خدمات ارزنده امین عبادی در دوران تصدی مسئولیت در این منطقه عملیاتی، با معرفی مهدی زارع به عنوان سرپرست منطقه ۷ عملیات انتقال گاز از وی به عنوان فردی متخصص و با تجربه یاد و اظهار امیدواری کرد: با همت، همکاری، همدلی و انسجام بیش از پیش کارکنان منطقه ۷ عملیات انتقال گاز جایگاه ویژه این منطقه در سطح شرکت انتقال گاز ایران بیش از پیش ارتقا یابد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/23 - ١٥:٠١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2956
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: