صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان کرمانشاه اعلام کرد:

اجرای 12639 نفر ساعت آموزش در شرکت گاز استان کرمانشاه در سال 99

در راستای ارتقاء دانش و توسعه توانایی های فردی و سازمانی کارکنان شرکت گاز استان کرمانشاه و تعامل با دانشگاه‌ها و سایر مراکز آموزشی، سال گذشته، 36 دوره آموزشی به میزان 12639 نفر ساعت برنامه ریزی و اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیروس شهبازی با بیان این مطلب، گفت: از این میزان 23 دوره از سری دوره های مربوط به افزایش مهارت های شغلی و 8 دوره از دوره های بهبود مدیریت و 5 دوره ویژه خانواده های کارکنان است که 2984 نفر ساعت آن مربوط به آموزش مدیران و 1008 نفرساعت جهت آموزش اعضای هیأت مدیره و 12639 نفر ساعت مربوط به آموزش کارکنان رسمی و قرارداد مستقیم است.

وی ادامه داد: شرکت گاز استان کرمانشاه با توجه به میزان سرانه آموزش مدیران، برابر با 60 ساعت و سرانه آموزش اعضای هیأت مدیره 28 ساعت و سرانه آموزش کارکنان رسمی  برابر با 54 ساعت، این دوره‌ها را برگزار کرده است.

شهبازی یاد آور شد: شرکت گاز استان کرمانشاه در راستای تعالی سازمانی و با هدف اثر بخشی فعالیت های آموزشی ضمن اقدام به پیاده سازی و استقرار سیستم مدیریت آموزش ISO:10015:2019 و اخذ آخرین ورژن گواهینامه مذکور جهت آموزش مشاغل پیمانکاری نیز در مرحله اول اقدام به تهیه و اشتراک گذاری جزوه و فایل های صوتی و تصویری لازم برای نیروهای امدادگر، گازبان و کنتورخوان کرده و سپس این دوره ها را در قالب 2342 عدد DVD تکثیر و به این نیروها تحویل داده است.

وی درخاتمه عنوان کرد: این شرکت در راستای تعامل صنعت و دانشگاه اقدام به پذیرش 19 نفر کارآموز از دانشگاه ها و سایر مراکز آموزشی کرده که این افراد میزان 5099 نفر ساعت آموزش را در واحدهای مختلف این شرکت طی کرده اند.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان کرمانشاه

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/18 - ١٢:٣٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1188
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: