صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

سال گذشته ۵۵ روستای شهرستان دلفان لرستان از نعمت گاز بهره مند شدند

تعداد کل روستاهای واجد شرایط گازرسانی شهرستان دلفان ۳۷۰ روستا است که با تلاش کارکنان شرکت گاز استان لرستان، تاکنون گازرسانی به ۲۷۹ روستای آن انجام شده است.

 به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، کرم گودرزی، مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان در حاشیه بازدید از روند پیشرفت پروژه های گازرسانی روستایی و همچنین بررسی مسائل و مشکلات احتمالی پروژه های در حال اجرای شهرستان دلفان که به همراه نماینده مردم شریف سلسه و دلفان و فرماندار این شهرستان انجام شد، ضمن اشاره به عملکرد شرکت گاز در سطح استان گفت: سال گذشته  ۵۵ روستا در شهرستان دلفان به شبکه گاز متصل شده و‌ هم اکنون ضریب نفوذ گازرسانی روستایی این شهرستان ۸۹ درصد است.

گودرزی خاطر نشان کرد: این میزان افزایش ضریب گازرسانی در شهرستان، یک رقم بی نظیر نسبت به سال‌های گذشته است و این امر جز با همت شبانه روزی کارکنان خدوم شرکت گاز استان لرستان میسر نبود.

در ادامه این بازدید، ابراهیمی، نماینده مردم شریف سلسه و دلفان نیز ضمن تشکر از عملکرد شرکت گاز استان لرستان گفت: گازرسانی به  ۵۵ روستا و ۶ واحد صنعتی در شهرستان دلفان جز با کار جهادی و تلاش شبانه روزی امکان پذیر نبود و از عملکرد کارکنان شرکت گاز استان لرستان و پیمانکاران اجرایی تشکر می‌کنم.

گودرزی در پایان گفت: پیش بینی می شود که تا پایان سال ۱۴۰۰ با همت و تلاش کارکنان این شرکت و همکاری پیمانکاران اجرایی و سایر دستگاه‌های دولتی، تعداد ۳۶ روستای دیگر شهرستان دلفان به شبکه سراسری گاز متصل شوند.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/18 - ١٢:٤٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1187
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: