صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

بمنظور افزايش ضريب اطمينان؛

بخشي از كلاس ساختماني خط انتقال گاز 30 اينچ اردبيل/ تبريز ارتقاء مي يابد

به منظور ايمن سازي و حصول اطمينان از پايداري انتقال بهينه گاز طبيعي، قسمتي از كلاس ساختماني خط لوله 30 اينچ اردبيل/ تبريز از A به D تغيير مي كند.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، فيروز خدايي، مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران در حاشيه بازديد از مسير خط لوله 30 اينچ اردبيل، با اعلام اين خبر، گفت: در راستاي كاهش خطرات احتمالي ناشي از توسعه شهرها و روستاها و تردد ساكنين شهرهاي حومه، نيروهاي عملياتي اين منطقه بر آن شدند تا كلاس خط مذكور ازA  به D تغيير داده شود.

خدايي افزود: در راستاي عمل به مسئوليت هاي اجتماعي، حقوق شهروندی و توجه به رضایت هموطنان بخصوص ساکنین همجوار با خطوط انتقال گاز، 1200 متر از خط لوله مذكور با اخذ مجوز از مبادي ذيربط جهت تامين ايمني ساكنين در برنامه تغيير كلاس قرار دارد.

وي با اشاره به پيشرفت پروژه افزود: مراحل اجرایی این خط، قریب به 2 و نیم ماه است که توسط پرسنل عملیاتی این منطقه شروع شده و علیرغم اینکه این عملیات در فصل گرم سال با دمای بالا تداوم داشته، خوشبختانه عملیات به سرعت در حال انجام است و پيش بيني مي شود تا پايان شهريور ماه سال جاري، خطوط جدید، لوله گذاری و خاکریزی و با تزریق گاز، بهره برداری از آن آغاز شود.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز رسالت مناطق عملياتي را حفاظت از سرمايه هاي ملي و انتقال بهينه گاز طبيعي دانست و يادآور شد: انتظار مي رود با حذف عوامل ناايمن و كاهش ريسك، ضريب پايداري و اطمينان انتقال گاز در فصول سرد سال افزايش يافته و تقويت شود.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/06/19 - ١٣:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1705
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: