صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

در نشست مدير منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران با نماينده مجلس مطرح شد؛

امنيت و سلامت ساكنين جوار خطوط لوله گاز اولويت اصلي منطقه هشت عملیات انتقال گاز

در نشست مديرمنطقه 8 عمليات انتقال گاز با نماينده مردم تبريز، آذرشهر و اسكو، مسائل حريم خطوط انتقال گاز واحدهاي صنعتي و غير صنعتي محدوده كجاآباد تبريز مورد بررسي قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، ، فيروز خدائي، مدير منطقه هشت عملیات انتقال گاز در این ديدار از خطوط انتقال گاز بعنوان سرمايه ملي و شاهرگهاي حياتي انرژي ياد كرد و گفت: جلوگيري از تجاوز به حريم خطوط لوله، موجب پايداري در انتقال اين انرژي پاك بوده و  امنيت و آسايش ساكنين جوار خطوط انتقال گاز را تضمين مي کند.

ویضمن تشريح مقررات مربوط به حريم ايمني خطوط لوله گاز، افزود: تعامل و همكاري سازمانها، نهادها و شركتهاي حقيقي و حقوقي در استعلام از منطقه قبل از صدور هر گونه مجوز ساخت و ساز و عمليات اجرايي در حريم ايمني خطوط انتقال گاز مي تواند از هدر رفت سرمايه و زمان و بروز تبعات نامطلوب آتي جلوگيري کند.

 خدائي تاكيد کرد: در راستاي عمل به مسئوليت هاي اجتماعي، كاهش مشكلات ساكنين همجوار با خطوط انتقال گاز اعم از صنعتي و غير صنعتي و همچنين حمايت از توليد كنندگان، چندين مورد تعويض كلاس خطوط لوله انتقال گاز با اخذ مجوز از مبادي ذيربط جهت تامين ايمني ساكنين در برنامه عملياتي منطقه 8 عمليات انتقال گاز قرار دارد.

روح الله متفكرآزاد، نماينده مردم تبريز، آذرشهر و اسكو و عضو هيات رئيسه مجلس در ادامه تقسيم كار بين نمايندگان و مسئولين را نشان از همدلي و اتحاد دانست و افزود: گاز جايگاه خاصي در سبد انرژي كشور دارد و بدون شك اين نعمت الهي با توجه به فرآورده هاي مختلفي كه از آن حاصل مي شود و كاربردهاي متنوع و فراواني كه دارد امروزه به عنوان محور توسعه در نظام مقدس جمهوري اسلامي قرار گرفته است.

وی ضمن اشاره به تلاشهاي همه مسئولين در جهت كاهش مشكلات مردم و تشكر از همت و فداكاري هاي كاركنان شركت انتقال گاز و علي الخصوص منطقه 8 عمليات انتقال گاز، بركاهش مشكلات واحدهاي صنعتي و حمايت از توليد در مجاورت خطوط انتقال گاز را مورد تاكيد قرار داد.

 

منبع: روابط عمومی منطقه 8 عمليات انتقال گاز

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/08/28 - ١٣:١٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1360
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: