صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

ثبت ركورد ده میلیون و هشصد هزار نفرساعت كار بدون حادثه در منطقه 4 عمليات انتقال گاز

منطقه چهار عمليات انتقال گاز با گذر از مرز 10 ميليون و هشتصد هزار ساعت كاركرد بدون حادثه، برگ زريني بر افتخارات خود افزود.

به گزارش روابط عمومي شركت ملی گاز ايران، محمد کامل مدیر منطقه چهارعمليات انتقال گاز با اشاره به اين خبر، افزود: این موفقیت چشمگیر در یک فضای فشرده عملیاتی با شرایط مستعد بحران به دست آمده است.

وی خاطرنشان کرد: رعایت مسایل ایمنی در این مجموعه از مهم‌ترین اولویت‌هاست و برای دسترسی به این مهم، اقدامات لازم را انجام داده‌ایم و از ابتداي سال جاری نيز با توجه به انجام پروژه هاي تعميراتي مانند هات تپ در شرايط بد و سخت آب و هوايي و انجام عملیات های تعمیراتی بر روی خطوط مختلف با ظرفیت خطر بالا بدون هيچ حادثه اي، رسيدن به ركورد 712 هزار ساعت كار بدون حادثه، نشان از ‌دستاورد یک کار گروهی متشکل از تمام واحدهای عملیاتی و ستادی است.

كامل با تقدیر از تمام‌ کارکنان واحد ايمني، بهداشت و محيط زيست افزود: شناسایی مخاطرات فرآیندی و پروژه‌ای در این منطقه همانند گذشته ادامه داشته و با برگزاری بیشترین جلسات ارزیابی ریسک، به دنبال باز شناسایی جنبه‌های زیست محیطي و ايمني و اجرایی کردن اقدامات لازم كنترلي آنها هستیم.

مدير منطقه چهار عمليات انتقال گاز ادامه داد: از ديگر فعاليت هاي واحد HSE اين منطقه، بهبود عملكرد HSE كارفرما و پيمانكار، داشتن آگاهي دوجانبه نسبت به موضوعات ( HSE در هر يك از فازهاي پروژه)، اطمينان از انجام كار ايمن، نظارت مناسب بر انجام پروتكل‌هاي بهداشتي و در نهايت، كاهش آسيب ها و خسارات جاني و مالي است.

وي اضافه کرد: درسال جهش توليد، از همه توان و ظرفیت موجود برای رشد و پیشرفت بیشتر در این مجموعه استفاده خواهيم كرد تا به فضل خدا بتوانیم به اهداف از قبل تعیین‌شده برسیم.

 

منبع: روابط عمومی منطقه 4 عملیات انتقال گاز ایران

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/02 - ١٢:٥١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1142
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: