صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

مدیر منطقه ۶ عملیات انتقال گاز:

98 درصد از سود صرفه حاصل از اجراي نظام پيشنهادات، صرف بحث خودكفايي شده است

با ثبت 1016 پيشنهاد در دبيرخانه نظام همياري و مشاركت کارکنان منطقه 6 در يازده ماه نخست سال 1399، كه 98 درصد از سود صرفه حاصل از اجراي این پيشنهادات، صرف بحث خودكفايي شده است.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، عليرضا عربلو، مدیر منطقه ۶ عملیات انتقال گاز با بیان این مطلب، گفت: ازجمله این پیشنهادات می‌توان به كاهش ارتعاش توربين با تست و ترك‌يابي (crack) در شاسي، تعمير 5 دستگاه كنترلر ولو Fcv توربين تاسيسات، تعويض پزيشنر آنتي سرج ولو تاسيسات، جايگزيني فن هاي جديد با متريال كامپوزيت و سبك به جاي فن هاي فلزي سنگين موجود در گس كولرها و تعمير بردهاي كنترل ژنراتور برق اضطراري يك مگاوات تاسيسات تقويت فشار گاز اشاره كرد.

عربلو ضمن اشاره به رشد 10 درصدي پيشنهادات دريافتي در دبيرخانه نظام مشاركت نسبت به سال قبل بيان كرد:  مشاركت و همفكري كاركنان درنظام پيشنهادات به عنوان يك فرهنگ و اصل در بين همكاران منطقه 6 نهادينه شده است كه مي‌توان به دريافت 668 پيشنهاد گروهي و 213 پيشنهاد انفرادي و ثبت آن در سامانه نظام پيشنهادات عنوان کرد .

در پايان، عربلو ضمن تشكر از دبير و اعضاء نظام همیاری و مشاركت منطقه از تمامي کارکنانی كه با خلاقيت و ايده‌هاي نو در شوراي همياري و مشاركت همكاري داشته اند، تشكر و قدرداني كرد.

 

 

منبع: روابط عمومي منطقه 6 عمليات انتقال گاز

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/11 - ١٣:٥٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1185
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: