صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

سرویس و كالیبراسیون فشارسنج های ایستگاه های شیر بین راهی خطوط لوله گاز به پایان رسید

مدیر منطقه ۶ عملیات انتقال گاز از پايان موفقيت آميز سرویس و کالیبراسیون فشار سنج های شیرهای بین راهی خطوط لوله انتقال گاز، در محدوده مراکز بهره خطوط لوله سرخون، سيرجان، ايرانشهر، کرمان، گورزين و كهنوج با ۱۷۰۰ نفر ساعت در منطقه 6 عملیات انتقال گاز خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، علیرضا عربلو با اعلام این خبر، گفت: هدف از انجام اين کالیبراسیون و سرويس، اطمینان يافتن از دقت و صحت فشار سنج ها در ایستگاه‌های شیر بین راهی و لانچر و ریسور طبق برنامه نت سالیانه است.

وي ضمن اشاره به گستردگی و وسعت جغرافیایی منطقه 6 در محدوده چهار استان و انجام کالیبراسیون در دو بازه زماني ساليانه در مراکز بهره برداری خطوط لوله با شرایط اقلیمی متفاوت، گفت: انجام نشدن به موقع کالیبراسیون و سرویس فشارسنج ها باعث خطا در قرائت و ثبت فشار گاز و به تبع آن اشتباه محاسباتي و برهم خوردن توازن گاز انتقال داده شده از مبادی توليد به مراکز مصرف را به دنبال خواهد داشت.

عربلو ضمن تشكر از مجموعه معاونت عملیات خطوط لوله اظهار داشت: اين عمليات با رعايت نكات بهداشتي و ايمني كامل در دو بازه دو ماهه در سال جاری با تلاش كاركنان تعمیرات شیرهای خودکار ستاد مرکزی و  مراکز بهره برداری خطوط لوله منطقه  به پايان رسيد.

 

منبع: روابط عمومي منطقه 6 عمليات انتقال گاز

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/12/11 - ١٣:٥٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1236
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: