صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز:

قرن جديد را با رويكرد مانع زدايي و رضايت افزايي شروع كنيم

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز در حاشيه بازديد منطقه اي خود از تاسيسات تقويت فشار گاز تكاب، بر پشتكاري، مانع زدايي و رضايت افزايي تاكيد كرد.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، فیروز خدایی، در اين نشست ضمن قدرداني از تلاش هاي كاركنان در سال گذشته و با تاكيد بر برنامه ريزي براي آينده بهتر گفت: اميدواريم پرسنل سخت كوش منطقه، امسال نيز با جديت و تلاش بيشتر بتوانند در رشد و شكوفايي اقتصاد ميهن اسلامي سهم بسزايي داشته باشند.

خدائي افزود: تمامي كاركنان بايد در جهت شكوفايي اقتصاد و تعالي سازمان تلاش کرده و اين كار جز با حركت همگاني و بهره مندي از دانش و تجارب سالهاي قبل ميسر نخواهد شد.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز با اشاره به شعار امسال از سوي مقام معظم رهبري(توليد، پشتيباني ها، مانع زدايي ها) اظهار داشت: تمرکز بر رونق تولید با رویکرد پشتيباني ها، مانع زدايي ها، خوداتكايي و توسعه اقتصادی، توجه به مسئولیت‌های اجتماعی و همچنين برنامه‌ریزی در راستاي ارتقای تعالي سازمان، جزو مهم‌ترین برنامه‌ها و چشم‌اندازهای اين منطقه عملياتي در سال جدید است.

وي تصريح کرد: سال گذشته يكي از سخت ترين شرايط كاري براي سازمان رقم خورد، برودت و شرايط جوي از يك سو و شيوع ويروس كرونا از سوي ديگر ما را برآن داشت تا با تلاش و تمهيدات مناسب تامين گاز مبادي مصرف را به نحو احسن مديريت کنیم؛ چرا كه اين مهم بدون مساعدت تمامي عوامل امكانپذير نبود.

همچنين اين ديدار فرصتي را فراهم ساخت تا كاركنان تاسيسات تقويت فشار گار تكاب به صورت كاربردي و چهره به چهره مسائل، درخواست ها و نقطه نظرات خود را با مدير و مسئولين منطقه درميان گذاشته و در جهت هم افزايي و تقويت روحيه مشاركت قدم بردارند.

 

منبع: روابط عمومی منطقه 8 عمليات انتقال گاز

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/21 - ١٣:٤٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1015
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: