صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

سرپرست منطقه ۷ عملیات انتقال گاز:

عملکرد سازمانی با مدیریت صحیح و توجه به راهبرد اثر بخش برون سپاری بهبود می یابد

سرپرست منطقه ۷ عملیات انتقال گاز، بخشی از افزایش توان عملیاتی و بهبود عملکرد سازمانی را متاثر از مدیریت صحیح و توجه به راهبرد اثر بخش برون سپاری دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهدی زارع در جلسه‌ای که سرپرست معاونت مهندسی در امور ایستگاه ها و رئیس HSE شرکت انتقال گاز ایران، سرپرست و جمعی از مسئولان منطقه ۷ عملیات انتقال گاز، همچنین پیمانکاران BOT تاسیسات تقویت فشار گاز کوهدشت به منظور بررسی چگونگی تحویل و تحول این ایستگاه راهبردي حضور داشتند، طی سخنانی اظهار داشت: تاسیسات تقویت فشار گاز کوهدشت به عنوان یکی از جدیدترین تاسیسات تقویت فشار گاز منطقه، نمونه‌ای از شاخص‌های توسعه‌ای منطقه در جهت افزایش ضریب اطمینان انتقال گاز به شهرها و روستاهای استان های غربی کشور است.

وی در ادامه، با اشاره به اهمیت مدیریت صحیح در برون سپاری امور گفت: گسترش توان عملیاتی و بهبود عملکرد می تواند متاثر از راهبرد اثر بخش برون سپاری ها باشد.

زارع در ادامه، اضافه کرد: از مزایای برون‌سپاری، کاهش هزینه ها و مدیریت بودجه، تمرکز بر اهداف اصلی، دسترسی آسان به نیروهای ماهر و توانمند، افزایش سطح دانش و یادگیری کارکنان، صرفه جویی در زمان و انعطاف پذیری بیشتر در امور را می توان برشمرد.

 

منبع: روابط عمومی منطقه ۷ عملیات انتقال گاز

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/01 - ١٣:٢٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 849
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: