صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

سرپرست منطقه ۷ عملیات انتقال گاز:

مدیریت بحران نیازمند اتخاذ تصمیمات موثر براساس اطلاعات صحیح است

سرپرست منطقه ۷ عملیات انتقال گاز مدیریت صحیح و سریع بحران در خطوط پر فشار انتقال گاز را نیازمند اتخاذ تصمیمات موثر براساس اطلاعات صحیح در جهت کاهش خسارات و کنترل سریع بحران دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهدی زارع در جلسه مدیریت بحران این منطقه، با بیان این مطلب، اظهار داشت: مدیریت بحران در واقع هماهنگ سازی آگاهانه مجموعه تلاش ها، همراه با استفاده حداکثری از ظرفیت های انسانی، فنی، مالی و غیر مالی با رویکرد طراحی و به کارگیری مجموعه ای از برنامه ها و فعالیت های مختلف در قبل، حین و بعد از بحران است، به صورتی که حداکثر کارایی و اثربخشی حاصل شود.

وی در ادامه، افزود: رمز موفقیت مدیریت صحیح شرایط بحرانی در خطوط پرفشار انتقال گاز و تاسیسات تقویت فشار گاز بایستی وجود ظرفیت های بالقوه انسانی، فنی و تجهیزاتی از یک سو و انعطاف پذیری مناسب و به موقع واحدهای عملیاتی و پشتیبانی از سوی دیگر باشد.

زارع پس از استماع گزارش دبیر کمیته بحران منطقه گفت: پدافند غیرعامل منطقه، عملکرد مناسبی در شرایط بحرانی داشته، از این رو انجام مانورهای متعدد، برقراری و توسعه ارتباطات مفید با ادارات مختلف مخصوصا مدیریت بحران استانداری ها، بررسی و تحلیل مانورهای صورت پذیرفته و شناسایی نقاط بحرانی منطقه از جمله عوامل مهم و تاثیرگذار در مدیریت اصولی و صحیح در شرایط بحرانی است که شایسته است بیش از پیش، مورد توجه قرار گیرد.

شایان ذکر است، در ابتدای این جلسه رئیس HSE و مسئول پدافند غیرعامل منطقه گزارشی از مهمترین اقدامات صورت پذیرفته بویژه توجه بر شناخت روز افزون ذی نفعان و توسعه تعاملات فی مابین منطقه و سازمان‌های برون سازمانی منطقه ارائه کردند.

 

منبع:روابط عمومی منطقه ۷ عملیات انتقال گاز

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/05 - ١٣:٥٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 570
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: