صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

پایداری انتقال گاز با تعمیرات سیستم های حفاظتی تأسیسات در منطقه یک عملیات انتقال گاز

تعمیرات اساسی رله های حفاظتی، شارژرها و اینورترهای تأسیسات شهید مصطفوی در منطقه یک عملیات انتقال گاز با موفقیت به پایان رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، ابوالفضل ظهیری مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز با اعلام این خبر گفت: مطابق با برنامه زمانبندی (E کنترل) رله های حفاظتی تأسیسات شهید مصطفوی با هدف جلوگیری از آسیب های جدی به ادوات و دستگاه‌های مختلف برقی در خرداد ماه سالجاری تعمیر اساسی شدند.

وی درتوضیح بیشتر در این زمینه، گفت: تجهیزات حفاظتی نقش بسزایی در نگهداشت سیستم‌های تأسیسات دارند و در همین راستا نقش رله های حفاظتی غیر قابل انکار و بسیار چشمگیر است.

مدیر منطقه یک عملیات انتقال گاز افزود: واحدهای رله های حفاظتی منطقه یک عملیات انتقال گاز با انجام 520 نفرساعت کار مفید، تعداد 48 اورلود و 20 رله مولتی فانکشن MICOM را در مدت زمان کوتاهی آزمایش و تنظیم  کردند.

ظهیری با اشاره به نقش مهم این تأسیسات در پایداری انتقال گاز و آمادگی آن برای فصل زمستان بیان کرد: این عملیات بدون ایجاد وقفه در فرآیند انتقال گاز و با نهایت دقت انجام شد که در نهایت تمامی سوئیچ گیرها راه اندازی و به صورت عملیاتی در اختیار بهره بردار سیستم قرار گرفت.

وی در پایان ضمن تشکر از عوامل اجرایی اظهار داشت: پس از اتمام این عملیات، از عملکرد دستگاه های شارژر تأسیسات شامل شارژهای 110 ولت، 24 ولت و UPS های شماره 1 و 2 تأسیسات پس از سرویسکاری و چکاب، بازرسی لازم به عمل آمد.

 

منبع: روابط عمومی منطقه یک عملیات انتقال گاز

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/05/06 - ١٣:٥٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 411
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: