صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

در سال 1396 محقق شد ؛

انجام بیش از 21 هزار نفر ساعت آموزش کارکنان در منطقه 4 عمليات انتقال گاز ایران

مدير منطقه 4 عمليات انتقال گاز ايران از طي کردن 21 هزار و 358 نفر ساعت آموزش از سوی همكاران شاغل در اين منطقه (در داخل و خارج از منطقه) طي سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، ناصرعلوي شهري با اعلام اين خبر گفت: در راستاي پاسخ به نيازهاي آموزشي همكاران در سال 1396، واحد آموزش منطقه اقدام به برگزاري و اعزام همكاران به دوره هاي آموزشي خارج و داخل منطقه طبق نيازسنجي آموزشي سالانه و برنامه‌ريزي آموزشي بلندمدت كه براي مشاغل و سمت هاي حساس پيش بيني شده، کرد.

وی تصريح كرد: با توجه به وجود نيروهاي جوان و باانگيزه در سطح منطقه، برگزاري دوره هاي آموزشي هدفمند و برنامه‌ريزي شده بيشتر جهت پرسنل شاغل در بخش هاي مختلف، موجب شكوفايي استعدادها و افزايش بهره وري خواهد شد كه به لطف خدا توجه به اين امر و انجام آن، باعث ارتقاي كيفي دوره هاي آموزشي برگزار شده براي پرسنل اين منطقه نسبت به سال  قبل شده است.

مدير منطقه 4 شركت انتقال گاز ایران تصريح کرد: عناويني نظير اصول كاربرد لوازم حفاظت فردي، روش هاي كاربردي و تحقيقات پيشرفته در روابط عمومي، تحليل نتايج پيگراني هوشمند، سمينار مديريت عملكرد در سازمان با تاكيد بر ارزيابي منابع انساني، مديريت قراردادها و انواع پيمان ها، تكنيك هاي طراحي و برنامه ريزي فرآيند آموزش و ... از نمونه دوره هاي آموزشي برگزار شده در سطح منطقه است كه با توجه به نياز مستقيم واحدهاي ستادي، عملياتي و در جهت مرتفع کردن مشكلات موجود در فرآيند ماموريت منطقه به انجام رسيده است.

وي خاطرنشان کرد: در كنار برگزاري دوره هاي مذكور و با همكاري واحد HSE منطقه، ضمن اولويت بندي و شناخت نيازهاي آموزشي همكاران در بخش‌هاي مختلف، دوره هايي از قبيل: صدور مجوزهاي اجراي كار، ايمني در انبارداري و حمل و نقل مواد سمي و پساب هاي صنعتي، ايمني ترافيك و رانندگي تدافعي، امداد و نجات و كمك هاي اوليه، بهداشت رواني در محيط كار، ارگونومي صنعتي، قوانين محيط زيست و ... نيز برگزار شد.

علوي شهري همچنين در زمينه آموزش پرسنل حراست اين منطقه گفت: برگزاري دوره هاي تهديدات و تخليه تلفني، روش‌هاي جمع‌آوري اطلاعات، شناسايي مواد مخدر، تهديدات در حوزه فن‌آوري اطلاعات، آشنايي با بسته‌هاي مشكوك و مواد منفجره و ... از جمله دوره هاي اصولي بود كه توانست بخشي از نيازهاي آموزشي پرسنل  شاغل در اين بخش را مرتفع سازد.

این مقام مسئول با اشاره به اين كه هم اكنون در حال بررسي دقيق اثربخشي دوره هاي مذكور در حوزه هاي مختلف يادگيري، مهارت و رفتار هستيم، افزود: نتايج به دست آمده از اثر بخشي دوره هاي برگزار شده در سال 1396، از دستيابي به ميانگين بيش از 85 درصد مطلوبيت خصوصاً در مورد اساتيد دعوت شده به منطقه، حكايت دارد.

وي اظهار اميدواري كرد: با برنامه‌ريزي‌هاي صورت‌گرفته، در سال جديد شاهد برگزاري دوره هاي مختلف آموزشي و افزايش سطح دانش و مهارت پرسنل اين منطقه در ارایه خدمات شايسته به سازمان و هموطنان عزيزمان باشيم.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1397/04/13 - ١٢:٣٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 578
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: