صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

اجرايي شدن پروژه هاي احداث ابنيه فني در مسير خطوط لوله در منطقه 6 عملیات انتقال گاز ایران

اقدامات و فعاليت هاي مهمي در منطقه جهت جلوگيري از خطرات ناشي از سيل و آب بردگي خطوط لوله در سطح منطقه 6 عملیات انتقال گاز ایران با رعايت نكات ايمني و استانداردهاي فني انجام شده است.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، کرم گودرزی مدیر منطقه 6 عمليات انتقال گاز ایران با بيان اينكه، با احداث ابنيه فني در مسير هاي مختلف خطوط لوله، از سيل و آب بردگي هاي احتمالي در زمستان 98 جلوگيري شده، گفت: با بازديدهاي به عمل آمده و شناسایي نقاط حادثه خيز مسيرهاي خط لوله با ريسك بالا و احتمال وقوع سيل، پروژه هاي متعددي تعريف و اجرايي شده و در حال اجرا است.

وی ادامه داد: احداث ابنيه فني از جمله ديوار سنگي و آب نما و ساير ابنيه فني مورد نياز در مسير آبروها و رودخانه هاي فصلي جهت جلوگيري از شسته شدن خاك هاي روي لوله و آسيب ديدگي لوله و جاده سرويس به هنگام بارندگي بوده كه خط لوله را دچار ريسك بالايي مي كند.

مدیر منطقه 6 عمليات انتقال گاز ایران ضمن تشكر از كاركنان معاونت عمليات خطوط لوله در واحد عمليات ساختماني، به احداث ابنيه فني در مسير خطوط  لوله مختلف از جمله خط لوله هفتم سراسري در محدوده شهرستان رودان و خط لوله حاجي آباد و خطوط لوله محدوده مركز بهره برداري سيرجان و نيز خط لوله رفسنجان اشاره كرد و گفت: با اجرایي شدن اين اقدامات، باتوجه به احتمال بارندگي هاي سيل آسا در زمستان سال جاري، ضريب اطمينان حفظ و نگهداري خطوط لوله افزايش يافته است. 

گودرزي اظهار داشت: انتقال پاك، ايمن، پايدار و بهره ور گاز طبيعي به مصارف صنعتي و خانگي جنوب و جنوب شرق كشور عزيزمان ايران با تلاش شبانه روزي كاركنان متعهد و متخصص منطقه 6 عمليات انتقال گاز جهت ورود به فصل زمستان ميسر است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/08/19 - ١١:٥٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2073
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: