صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران:

آمادگی 100 درصدی شرکت انتقال گاز ایران برای عبور بی دغدغه از فصل زمستان

مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران از آمادگی 100 درصدی این شرکت برای عبور بی دغدغه از فصل زمستان خبر داد و گفت: این شركت امسال نيز همچون سال هاي گذشته در سايه انجام تعميرات اساسي و اجراي ديگر اقدامات تعميراتي با آمادگي كامل قدم به فصل سرما مي گذارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سعید توکلی با اشاره به فعالیت های انجام شده در مسیر اجرای تعمیرات اساسی و آمادگی انتقال پاك، پايدار، ايمن و بهره ورگاز گفت: علاوه بر انجام تعميراتي كه از سال گذشته تعريف شده بود، برخي اقدامات تعميراتي ديگر را نیز بنا به دلايل پيش بيني نشده (وقوع سيل در ابتداي سال 98)، به صورت اضطراري به انجام رسانديم .

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران با بیان اینکه پرونده تعمیرات اساسی سال 98 شبکه انتقال گاز ایران بسته شده؛ افزود: الحمدالله با همت، تلاش و پيگيري تمامي دست اندركاران به ويژه همكاران خوبم در مناطق عمليات انتقال گاز، همه برنامه ها به موقع انجام شد و اكنون كه اواسط آبان ماه است، آمادگي كامل براي ورود به زمستان حاصل شده است. 

وی اعلام کرد: افزون بر 305 توربوكمپرسور، 84 ايستگاه تقويت فشارگاز و37 هزار و 169 كيلومتر خط لوله بهره برداری شده در بهترين شكل ممكن مهيا شده اند تا ظرفيت تعريف شده را انتقال داده و زمستاني آرام و بدون دغدغه را براي هموطنان در گوشه و كنار كشور فراهم كنند. 

به گفته مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران، افزايش قابل توجه ميزان تعميرات اساسي به لحاظ كميت و كيفيت با سال هاي گذشته قابل قياس نيست.

وی در پایان افزود: امسال نه تنها تمامي تاثيرات ناشي از تشديد تحريم ها با تكيه بر توان متخصصان مستعد داخلي، شركت هاي دانش بنيان و بخش خصوصي خنثي شد و برنامه هاي تعميراتي به ثمر نشست، بلكه حتي تعميراتي كه در برنامه بلندمدت شركت بود، نيز به اتمام رسيد و ناوگان انتقال گاز براي ورود به فصل زمستان مهيا و تجهيز شده است. 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1398/08/21 - ١٥:٣١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 5278
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: