صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

تعميرات خط انتقال گاز سوزا در جزيره قشم با تلاش كاركنان منطقه 6 با موفقيت انجام شد

نخستين تعميرات خط لوله در سال 1399 با تعمير خط سوزا در جزيره قشم طي 72 ساعت با رعايت مسائل ايمني، بهداشتي و استانداردهاي فني با تلاش كاركنان منطقه 6 عمليات انتقال گاز به پايان رسيد.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، محمود منيري معاون عمليات خطوط لوله منطقه در اين رابطه، گفت: تعميرات خط لوله سوزا كه بر اساس نتايج پيگراني هوشمند سال گذشته بود، از روز دوشنبه 9 ارديبهشت ماه سال جاري و چهارم ماه رمضان آغاز و پس از 72 ساعت در روز جمعه 12 ارديبهشت ماه با رعايت مسايل ايمني، بهداشتي و استانداردهاي فني با موفقيت به پايان رسيد.

منيري با اشاره به اينكه خط لوله سوزا در سال 1392 به طول 32 كيلومتر با هدف انتقال گاز به صنايع و نيروگاه هاي مستقر در جزيره قشم به بهره برداري رسيده است، گفت: با هدف افزايش ضريب اطمينان انتقال گاز، اين تعميرات در سه تيم عملياتي و 15 جبهه كاري (15 نقطه داراي عيب) برنامه ريزي شده بود، كه با تلاش شبانه روزي مجموعه عمليات خطوط لوله منطقه در بازه زماني كمتر از زمان پيش بيني شده به اتمام رسيد و تزريق گاز به صنايع و نيروگاه هاي واقع در جزيره قشم كه اصلي ترين مصرف كنندگان اين خط هستند، انجام شد.

محمود منيري ادامه داد: اين عمليات در چارچوب اجراي برنامه هاي نت سال 99 بود، كه در سال جاري مي توان به عمليات و تعميرات متعدد ديگر از جمله پيگراني هاي خطوط، تعميرات خط، خط گل‌گهر، خط قشم/بندرعباس، برخي نقاط تعميراتي خط، هات تپ ها در برنامه ها اشاره كرد.

منيري در پايان از زحمات كاركنان معاونت عمليات خطوط لوله، واحدهاي شيرهاي خودكار، امور بازرسي فني، معاونت مهندسي و خدمات فني، ديسپچينگ، امورHSE ، خدمات اجتماعي و رفاهي و روابط عمومي كه در وضعيت بحراني و بسيار سخت كرونايي، با تعهد و مسئوليت پذيري ضمن مشاركت در عمليات در تاب آوري شبكه انتقال گاز تلاش مي‌كنند، تقدير و تشكر کرد.

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/20 - ١٢:٥٣
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1952
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: