صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  
اخبار حاوی کلید واژه (,)


نسخه چاپي

در سال گذشته ثبت شد؛

انتقال بیش از 229 میلیارد مترمکعب گاز در منطقه 10 عملیات انتقال گاز

مدیر منطقه 10 عملیات انتقال گاز، از انتقال بیش از 229 میلیارد مترمکعب استاندارد گاز، طی سال گذشته خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حمید خدری با اعلام این خبر و  با اشاره به اینکه زمستانی که گذشت با کاهش دما و سرمای سختی در کشور همراه بود، گفت: در روزهای سرد زمستان سالی که گذشت، شرایط سختی را از نظر مصرف گاز طی کردیم اما به لطف خداوند و تمهیدات اندیشیده شده توانستیم بدون هیچگونه خللی فرآیند انتقال گاز را به صورت ایمن و پایدار به انجام برسانیم.

وی با بیان این که منطقه 10 عملیات انتقال گاز در سال 98 بیش از 229 میلیارد مترمکعب گاز را به شبکه انتقال گاز کشور ارسال کرده است، افزود: متوسط انتقال گاز روزانه این منطقه در سال گذشته، 629 میلیون استاندارد مترمکعب بوده است که نسبت به رقم 612 میلیون استاندارد مترمکعب سال1397 به میزان 2.7 درصد افزایش یافته است.

مدیرمنطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز درادامه با اشاره به اینکه درفصل زمستان شاهد ثبت رکورد تازه ای در انتقال گاز بودیم، تاکید کرد: برهمین اساس به لطف خداوند و به کارگیری ایستگاه های تقویت فشار گاز و همچنین بهره مندی از تلاش شبانه روزی و توان نیروهای متخصص و جوان توانستیم، همانند سال های گذشته زمستانی بدون افت یا قطع فشار گاز را تجربه کنیم.

وی نظارت برانتقال ایمن و پایدار گاز، بازرسی و نظارت بر سیستم های اندازه گیری و کنترل کیفیت گاز تحویلی به خطوط لوله سراسری را ازجمله مسئولیت های امور هماهنگی و نظارت بر انتقال گاز برشمرد که به صورت شبانه روزی توسط کارشناسان این امور انجام می شود.

به گفته خدری، منطقه 10 عملیات انتقال گاز ماموریت خود را براساس انتقال ایمن، پایدار، بهره ور و پاک گاز طبیعی تعیین کرده و همه تلاش خود را همچون سال هایی که گذشت، برای تامین آسایش و آرامش مردم به ویژه در روزهای سرد سال به کار می گیرد تا گاز ایمن و پاک گرمابخش  خانه های هموطنان و صنایع کشور باشد.

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/02/23 - ١١:٣١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1936
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: