صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران خبر داد:

آغاز به کار غرفه نیازمندی های شرکت انتقال گاز ایران در نمایشگاه ربع رشیدی

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران از آغاز به کار غرفه نیازمندی‌های این شرکت در هشتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری‌های پیشرفته ربع رشیدی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهدی جمشیدی دانا، همگام با آیین افتتاح این نمایشگاه که بصورت مجازی و با حضور استاندار آذربایجان شرقی، مقامات استانی و نماینده شرکت انتقال گاز برگزار شد، گفت: از آنجا كه ماموريت و رسالت اصلی شركت انتقال گاز، انتقال پاك، ايمن، پايدار و بهره ور گاز طبيعي در كشور است، دانش محور ساختن اقلام هاي شركت، امكان اختلال در روند اين ماموريت بسيار گسترده را به حداقل مي رساند.

وی افزود: منطقه 8 عملیات انتقال گاز ایران به نمايندگي از شركت انتقال گاز با برپايي غرفه مجازي و با استفاده حداكثري از فضاي اختصاص يافته، توانمندی ها و دستاوردهای خودکفایی، نیازها و اولویت های پژوهشی شرکت انتقال گاز را در معرض توجه پژوهشگران و تولیدکنندگان صنایع نفت و گاز قرار داده است.

جمشیدی دانا ضمن ابراز خرسندي از حضور در هشتمین نمایشگاه ربع رشیدی اظهار داشت: شركت انتقال گاز ايران بعنوان سازمانی پویا و پيشرو، تدبير استفاده از بستر فضاي مجازي در زمان تهديد كرونا را فراهم کرده تا در مسیر تعهد به مسئولیت های اجتماعی، علاوه بر تبادل و ارائه دانش هاي تخصصي، حمايت از كسب و كار شركت هاي دانش بنيان، سازندگان تجهيزات و صنعتگران محلی را نیز در دستور کار قرار داده و در جهت نیل به خودکفائی و بومی سازی قطعات، گام بردارد.

مدیر عامل شرکت انتقال گاز ایران بیان کرد: تجهيزات موجود در اين نمايشگاه افزون بر ایجاد رقابت، ايده هاي جديدي را نیز از سوی پژوهشگران و صاحبان ایده در اختیار همکاران ما قرار خواهد داد که می تواند سرمایه و پشتوانه فکری خوبی برای توسعه هر چه بیشتر این صنعت عظیم در سال جهش تولید باشد.

جمشیدی دانا در پایان، ضمن اشاره به وجود نمایشگاه دائمی مناطق ده‌گانه انتقال گاز، یادآور شد: مناطق عملیاتی این شرکت با ایجاد نمایشگاه های دائمی نیازمندی و خودکفایی در فضای اداری، آماده بازدید برای دانشجویان، صنعتگران و جویندگان کسب و کار جوامع محلی در مرکز استان‌های مناطق دهگانه است.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/09/26 - ١٣:٠٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 998