صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

معاون اول رئیس‌جمهوری خبر داد:

تداوم گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان با وجود محدودیت منابع مالی

در سال‌های گذشته باور مدیران اجرایی کشور این بود که به‌دلیل فاصله زیاد، گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان مقرون به صرفه نیست، اما در دولت تدبیر و امید با وجود محدودیت منابع مالی، گازرسانی به این استان انجام شد و همچنان نیز در حال اجراست.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی معاون اول رئیس‌جمهوری، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهوری عصر روز سه‌شنبه، نهم دی‌ماه، در دیدار با اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب و تأکید بر ضرورت توجه و رسیدگی به مسائل و مطالبات جامعه اهل سنت، گفت: تمام مردم ایران اعم از مذاهب و اقوام مختلف باید از حق و حقوق یکسان متناسب با جایگاه و شایستگی‌های خود برخوردار باشند.

وی به نقش مهم استان‌های مرزی اشاره کرد و افزود: توسعه استان‌های مرزی باید از مهم‌ترین و راهبردی‌ترین برنامه‌های کشور باشد، زیرا این رویکرد تأثیر مهمی در زندگی مردم آن استان‌ها و امنیت مرزهای کشور خواهد داشت.

معاون اول رئیس‌جمهوری با اشاره به اقدام‌های دولت تدبیر و امید در استان‌های مرزی و به‌ویژه استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: دولت تاکنون اقدام‌های مؤثری برای بهبود وضع این استان انجام داده که گازرسانی یکی از مهم‌ترین این اقدام‌هاست.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1399/10/10 - ١٣:٣٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 808