صفحه اصلی > خبرها > اخبار روابط عمومی ها 


نسخه چاپي

آغاز تعمیرات اساسی در منطقه 10 عملیات انتقال گاز

تعمیرات اساسی تاسیسات تقویت فشار گاز آبپخش و خیرگو با تلاش کارکنان منطقه 10 عملیات انتقال گاز آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی نصیحت‌کن سرپرست منطقه ۱۰ عملیات انتقال گاز با بیان اینکه تعمیرات اساسی تاسیسات تقویت فشار گاز با برنامه از پیش تعیین شده برای پایداری انتقال گاز بسیار مهم و تاثیرگذار است، افزود: این عملیات در راستای اهداف راهبردی شرکت انتقال گاز ایران و به منظور حفظ و استمرار پایداری گاز در فصل زمستان، انجام می شود.

وی تصریح کرد: تعمیرات اساسی سال 1400 با انجام تعمیرات توربین واحد 2 ایستگاه آبپخش و همچنین تعمیر 24 هزار ساعته کمپرسور گاز ایستگاه خیرگو از نیمه دوم فروردین ماه سال جاری آغاز شد و براساس برنامه ریزی های انجام شده به مدت 20 روز ادامه خواهد داشت.

نصیحت کن در ادامه، به روند عملیات تعمیرات اساسی اشاره کرد و گفت: در مراحل انجام تعمیرات،  توربین و کمپرسور گاز تاسیسات، بازرسی و قطعات موجود تعمیر و تعویض خواهد شد.

سرپرست منطقه 10 عملیات انتقال گاز خاطرنشان کرد: تا حد امکان استفاده از توان و قطعات ساخت داخل از نکات اصلی در فرآیند تعمیرات است و همواره تلاش می کنیم با تکیه بر ظرفیت های شرکت های ایرانی و گسترش همکاری‌های دوطرفه نسبت به تامین قطعات و تجهیزات مورد نیاز اقدام کنیم.

به گفته وی، امسال نیز به دلیل شیوع ویروس کرونا این عملیات با نظارت دقیق واحد بهداشت، ایمنی و محیط زیست و رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی انجام می گیرد.

 

 

منبع: روابط عمومی منطقه 10 عملیات انتقال گاز

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/24 - ١٢:٢٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 528
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: