صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان :

اجرای بیش از 350 کیلومتر شبکه ‌گازرسانی در استان در سال 1399

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان از اجرای 350 کیلومتر شبکه گازرسانی شهری و روستایی و خطوط اختصاصی صنایع طی سال گذشته در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، علی طالبی با اعلام مطلب فوق بیان داشت: علیرغم مشکلات و موانع موجود،  خوشبختانه این شرکت توانست با همت و تلاش صورت گرفته، بیش از 240  کیلومتر عملیات اجرایی شبکه گذاری در بخش روستاها و  60 کیلومتر شبکه گذاری نیز در مناطق شهری و حدود  50  کیلومتر در خطوط اختصاصی صنایع، اجرا کند.

وی افزود: در مجموع، تا پایان سال 99 نیز  این شرکت  بالغ بر 9841  کیلومتر در سطح استان شبکه اجرا کرده که در این خصوص 6221 کیلومتر عملیات اجرایی شبکه گذاری مربوطه به روستاها بوده و 3620 کیلومتر نیز مربوط به مناطق شهری  می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان با اشاره به سال 1400 که  توسط رهبر معظم  بعنوان سال تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی مزین شده، اذعان داشت: امید است در سال جدید با تلاش مجموعه همکاران شرکت گاز استان گلستان، پیمانکاران و مجریان پروژه های گازرسانی و در سایه  همراهی و حمایت سایر سازمان‌های ذیربط و مرتفع شدن موانع، نسبت به افزایش توسعه گازرسانی در روستاها اقدام شود تا روستاهایی که شرایط گازرسانی را دارند، هرچه زودتر از این موهبت الهی برخوردار شوند.

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/24 - ١٢:٢٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 456
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: