صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

بازرس كل استان بوشهر در جمع مديران مجتمع گاز پارس جنوبي مطرح كرد:

مجتمع گاز پارس جنوبي؛ كانون و سنگر اصلي توليد در استان بوشهر و كل كشور

اكنون مجتمع گاز پارس جنوبي به كانون اصلي توليد در استان بوشهر و كل كشور تبديل شده و ما به اين مهم، افتخار مي كنيم.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، اسحاق شهبازي، بازرس كل استان بوشهر و هيئت همراه در بازديد از آخرین مراحل پیشرفت ساخت تنها بندر خدماتی در سایت دو مجتمع گاز پارس جنوبي و پالايشگاه دهم اين مجتمع عظيم گازي كشور عنوان داشت: ما همواره قدردان زحمات صادقانه مديران و كاركنان مجتمع گاز پارس جنوبي هستيم و  عظمت اقدامات بزرگ آن‌ها را تحسين و ستايش مي‌كنيم.

وي افزود: مديران و كاركنان پرتلاش مجتمع گاز پارس جنوبي توليد و خدمت صادقانه به كشور را سرلوحه كار خود قرار داده و این مهم را بهترين رسالت خود می‌دانند.

بازرس كل استان بوشهر در جمع مديرعامل و مديران ستادي و پالايشگاهي مجتمع، خاطرنشان كرد: يكي از رويكردهاي مهمي كه در سال جاري (1400) در دستور كار قوه قضائيه و سازمان بازرسي كشور قرار گرفته، پیاده‌سازی شعار سال در راستاي اقدامات بازرسي كل كشور در سال گذشته مي باشد، ضمن آن که تلاش داریم با تاكيد ويژه بر روي حمايت از توليد و سرمايه‌گذاري و شعار سال، "توليد، پشتيباني‌ها و مانع‌زدايي‌ها، امسال رويكرد جديدتري را دنبال کنیم.

شهبازي با بيان اينكه مجتمع گاز پارس جنوبي اكنون به يك سنگر و كانون بزرگ توليدي در كشور تبديل شده است، عنوان داشت: طبق آماري كه مهندس فرهنگ، مديرعامل پرتلاش مجتمع گاز پارس جنوبي در ابتداي اين نشست ارائه کرد، جايگاه، عظمت و شكوه مجتمع گاز پارس جنوبي با تلاش شما كاركنان، در مسير عزت و سربلندي كشور گام نهاده و اكنون آمده‌ايم كه بگوييم دوشادوش شما عزيزان هستيم تا در صورت نياز، سازمان بازرسي كل كشور و استان بوشهر در اين مسير، هم‌قدم شما باشند.

وي در اين خصوص توضیح داد: مسيرهايی كه داري ابهام و دغدغه باشد را با همدلي در كنار هم مرتفع کرده و از تمام ظرفيت ها در جهت رفع مشكلات استفاده خواهيم كرد.

بازرس كل استان بوشهر در ادامه خاطرنشان كرد: تمامي اين اقدامات و كارها در راستاي شعار سال جاري كه همان مانع زدايي ها و رفع مشكلات در مسير توليد قرار دارد، می‌باشد که با همكاري شما عزيزان محقق خواهد شد.

شهبازي افزود: ما در سازمان بازرسي كل كشور نگاه‌مان حمايتي و پيشگيرانه است و اعتقاد داريم مديران ما سرمايه هاي اصلي اين كشور هستند و بايد تا جايي كه مي‌توانيم اين سرمايه ها را حمايت و حفظ کنیم.

بازرس كل استان بوشهر در پایان، در مورد حمايت از سازندگان داخلي و توليد كالاهاي داخلي بيان كرد: باید حمايت از سازندگان داخلي و توليد كالاهاي داخلي را سرلوحه كارها و در اولويت نخست قرار دهيم؛ اكنون مجتمع گاز پارس جنوبي به خوبي و شايستگي از سازندگان و شركت هاي ساخت قطعات و تجهيزات داخلي حمايت مي‌کند و اميدواريم اين مهم با شتاب بيشتري ادامه داشته باشد.

 

 

منبع: روابط عمومی شركت مجتمع گاز پارس جنوبي

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/22 - ١١:٤٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 444
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: