صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

در راستای مسئولیت‌های اجتماعی شرکت صورت گرفت؛

بهره برداری از پروژه هلی پد اورژانس هوایی در بیمارستان لقمان حکیم سرخس

با هدف مدیریت بحران، تقویت پدافند غیرعامل و کمک های پزشکی فوری در زمان بروز حوادث صنعتی و جاده ای، دو پروژه بهداشتی و درمانی و محیط زیستی در بیمارستان لقمان سرخس به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، سیداسماعیل قادری، رئیس واحد HSE شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد، در مراسم بهره برداری پروژه هلی پد (اورژانس هوایی) در بیمارستان لقمان حکیم سرخس که با حضور حجت الاسلام بختیاری امام جمعه، رجبی مقدم فرماندار، قاضی زاده نماینده مردم سرخس در مجلس و مدیران ارشد و کارکنان پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد، برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار داشت: با توجه به مسافت ۱۶۵ کیلومتری محور ترانزیتی سرخس به مشهد، این مسیر دارای معابر باریک بوده و تصادفات زیادی در طول سال در این محور رخ می‌دهد که با هدف تسهیل در سرعت امداد و نجات به حادثه دیدگان، اجرای این پروژه به پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد واگذار شد.

وی با بیان اینکه شهرستان سرخس در حوزه بهداشت از کمبود و تامین امکانات درمانی رنج می‌برد، تاکید کرد: این پروژه در راستای رسیدگی به وضعیت بیماران و حادثه دیدگان ناشی از تصادفات، معالجه و انتقال سریع تر آنها به بیمارستان‌های مشهد جهت درمان و همچنین تسریع در احداث پایگاه اورژانس هوایی، با روحیه جهادی و تلاش شبانه روزی کارکنان پالایشگاه و در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی و کمک به بخش بهداشت و درمان شهرستان سرخس به ثمر نشست و امروز مورد بهره برداری قرار گرفت.

رئیس واحد ایمنی، بهداشت و محیط زیست پالایشگاه گاز شهید هاشمی نژاد بیان کرد: برای اجرای این پروژه اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و ۳۱۰ میلیون ریال هزینه شده است.

قادری خاطر نشان کرد: همچنین پروژه بازسازی تصفیه خانه پساب بیمارستان لقمان حکیم یکی دیگر از پروژه هایی بود که با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال به بهره برداری رسید.

گفتنی است: همزمان با راه اندازی پروژه اورژانس هوایی، مانور عملیاتی انتقال مصدوم از محل پالایشگاه به بیمارستان لقمان انجام و سپس مصدوم با بالگرد امداد ( اورژانس هوایی ) جهت مداوا به بیمارستان های مشهد منتقل شد.

 

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/23 - ١١:٤٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 713
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: