صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

استقرار نظام جدید صدور پروانه کار مبتنی بر ساختار صلاحیت حرفه‌ای در منطقه ۵ عملیات انتقال گاز

استقرار نظام جدید صدور پروانه کار مبتنی بر ساختار صلاحیت حرفه ای بر اساس دستورالعمل جدید HSE شرکت ملی گاز ایران در منطقه پنج عملیات انتقال گاز کلید خورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، پیمان خضرایی، مدیر منطقه ۵ عملیات انتقال گاز در نشستی که  به منظور اطمينان از اينكه كليه تغييرات حاصل شده به نحو صحيح مديريت شده و ريسك هاي جديد حاصل از آنها شناسايي و كنترل خواهد شد، با حضور معاونین و روسای ارشد برگزار شد، با اعلام این خبر افزود: در نظام پروانه کار جدید 12 جلسه آموزش (8 دوره حضوری و4 دوره وبینار) برای حدود 400 نفر از پرسنل شاغل در منطقه برگزار گردیده است.

وی ادامه داد: تایید صلاحیت ها نفرات پس از  بررسی نتایج آزمون و سوابق عملکردی صورت می‌گیرد.

خضرایی در ادامه افزود: از سایر اقدامات همزمان جهت جاری سازی کامل مقررات جدید ، شروع بروزرسانی نرم افزار صدور  پرمیت پروانه کار مطابق با دستورالعمل جدید، چاپ برگه های پرمیت جدید و دفتر مخصوص ثبت پرمیت  بوده است.

وی تصریح کرد: با توجه به دوره 6 ماهه برای ویرایش دستورالعمل جدید، مقرر شد تمام روسای واحدها نسبت به ارائه چالش‌ها و راهکارها جهت بهبود در نظام پروانه کار جدید اقدام  و پیشنهادات را به امور HSE  ارسال کنند.

خضرایی در پایان، از کارکنان منطقه پنج عملیات انتقال گاز به جهت تلاش در استقرار نظام صلاحیت حرفه ای در منطقه 5 ، تشکر و  تقدیر به عمل آورد.

گفتنی است، منطقه پنج عملیات انتقال گاز با برخورداری از خطوط لوله فشار قوی و  تاسیسات تقویت فشار گاز وظیفه انتقال حدود 75 درصد گاز تولیدی کشور را در گستره ای به وسعت استان‌هاي فارس، كهكيلويه و بوير احمد،  بخش هایی  از استان‌های بوشهر و یزد را عهده دار می باشد .

 

 

منبع: روابط عمومی منطقه 5 عملیات انتقال گاز

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/18 - ١٥:١٥
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1311
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: