صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

به مناسبت روز ارتباطات؛

عملکرد روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران تشریح شد

به مناسبت روز ارتباطات، رئیس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران به تشریح عملکرد این امور در سال گذشته پرداخت و گفت:طي سال 99، 2744 محتوا در قالب خبر، گزارش، یادداشت، فیلم، عکس و ... تهيه و در سايت درج شد كه نسبت به سال 98، حدود 36 درصد رشد داشته است.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمد عسگری در جلسه ای که به مناسبت روز ارتباطات و با حضور حسن منتظر تربتی، معاون وزیر نفت و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران، که به صورت ویدئو کنفراس با روسای روابط عمومی شرکت های تابعه برگزار شد، با بیان این مطلب، اظهار کرد: طی سال 99، 2621 خبر تهیه و در سایت منتشر شد كه نسبت به سال 98، 34.27 درصد رشد داشته است که از این تعداد 476 خبر مربوط به انعکاس اقدامات مهم در سطح  شركت ملي گاز ایران (بخش اسلایدر) بوده كه نسبت به سال 98، رشد 26 درصدی را نشان می دهد.

وی تصریح کرد: در همین بازه زمانی، 143 خبر به نقل از مدیران عامل/مدیران تابعه در بخش اسلایدر منتشر كه نسبت به سال 98، 361.29 درصد رشد داشته است در واقع براي نخستين بار این تعداد خبر در بخش اسلایدر سايت و به نقل از آنها درج و منتشر شد.

به گفته عسگری، از كل اخبار منتشرشده در سايت شركت ملی گاز ایران، 2240 خبر(85.46 درصد) مربوط به اقدامات و فعاليت هاي شركت ها و مناطق تابعه بوده كه نسبت به سال 98 ، 36.50 درصد رشد داشته است.

وی با بیان اینکه بیش از دو میلیون ثانیه در قالب پخش برنامه های فرهنگی از طریق سیما و رادیو،تولید و ساخت انیمیشن، ساخت فیلم ،کلیپ و مستند و تولید موشن گرافیک در سال گذشته انجام شده است، افزود: انجام 112 مصاحبه رادیویی و تلویزیونی مدیران (شبکه های سراسری و استانی)،انتشار 150 محتوا در فضای مجازی با 15 میلیون بازدید کننده،اجرای 23 هزار مترمربع تبلیغات محیطی( بیلبورد، بنر و استند)،چاپ و توزیع 440 هزار نسخه کتاب / بروشور،انتشار پیام های فرهنگ سازی در 500 نشریه و روزنامه،تهیه و انتشار 10 شماره از ماهنامه ندای گاز،برپایی نمایشگاه بین المللی نفت ،گاز و پتروشیمی به مدت 4 روز وعقد قرارداد اجرای نظرسنجی از ذی نفعان شرکت ملی گاز با همکاری مدیریت پژوهش و فناوری از جمله اقداماتی بود که طی سال گذشته از سوی روابط شرکت ملی گاز ایران صورت پذیرفت.

عسگری آموزش در حوزه های تخصصی روابط عمومی و سواد رسانه ای ویژه اعضای هیات مدیره شرکت ملی گاز ایران، رؤسا، کارشناسان و کارکنان روابط عمومی شرکت های تابعه را از اقدامات مهم این واحد با همکاری واحد آموزش طی سال گذشته برشمرد و افزود: در مجموع بیش از 6 هزار و 800 نفر ساعت آموزش در این حوزه برگزار شده است.

 

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/02/27 - ١٥:٣٨
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1327
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: