صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران در بازدید از تاسیسات گاز خوزستان، تاکید کرد؛

نقش تاثیرگذار نیروهای حراست در صیانت از تاسیسات صنایع نفت و گاز

رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران بر نقش مهم و تاثیرگذار نیروهای حراست در حفاظت و صیانت از تاسیسات عظیم صنعت نفت و گاز در کشور تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسین علیزاده در مراسم بازدید از تاسیسات و مانیتورینگ حفاظت الکترونیک شرکت گاز استان خوزستان و منطقه یک عملیات انتقال گاز ایران، با بیان این مطلب، اظهار داشت: در شرکت ملی گاز ایران، تأسیسات گوناگونی وجود دارد که حفاظت و صیانت از این تاسیسات بر عهده پرسنل خدوم و پرتلاش واحد حراست است.

وی با اشاره به اهمیت صنعت گاز در خدمت رسانی به هموطنان در بخش های خانگی و صنعتی اظهار داشت: ما باید از این ذخایر خدادادی صیانت کنیم و فعالیت های واحد حراست این صنعت در ابعاد مختلف و با توجه به ماموریت های سازمان حراست دوچندان شده است.

علیزاده با بیان اینکه نیروهای حراستی در پالایشگاه‌ها، خطوط انتقال و شرکت‌های گاز استانی از این صنعت عظیم و خدمت رسان صیانت و حفاظت می‌کنند، تصریح کرد: این سه گروه در چند وظیفه، شامل؛ حفاظت و صیانت از اموال، دارایی‌ها، تأسیسات و کارکنان، مشترک هستند و در حوزه کارکنان، صیانت ما با هماهنگی سیستم‌های اطلاعاتی صورت می‌گیرد.

رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران خاطرنشان کرد: کارکنان واحدهای حراست در مجموعه شرکت های تابعه ملی گاز ایران، علی رغم کمبود امکانات و افزایش تأسیسات در صنعت گاز، طی سالیان گذشته، از این تأسیسات به خوبی حفاظت کرده‌اند.

وی با بیان این که مهم‌ترین شاخصه یک نیروی حراستی، بحث اعتقادی و ایمانی است، افزود: همچنین اجرای قوانین و مقررات و پایبندی به مقررات، حفظ شأن، منزلت و تکریم همکاران و همچنین مشاوره به همکاران، مدیران و مسئولین را می‌توان از ویژگی‌های شاخص نیروهای حراست دانست.

علیزاده در پایان، با اشاره به خطرپذیری تأسیسات، اماکن و تجهیزات گازرسانی، بر مسئولیت سنگین حراست در راستای حفاظت از این تجهیزات تأکید کرد و از ایجاد نظم و حفظ سلامت و همچنین ایمن کردن سازمان در برابر تهدیدات خارجی، به عنوان دیگر نقش‌های حراست نام برد.

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/03 - ١١:١٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1514
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: