صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران:

حراست چشم بینا و گوش شنوای سازمان است

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران حراست را محرم اسرار و چشم بینا و گوش شنوای هر سازمانی دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهدی جمشیدی دانا در مراسم تکریم و معارفه رئیس حراست شرکت انتقال گاز ایران که با حضور اعضای هیات ریسه شرکت انتقال گاز ایران و مدیران و روسای حراست مناطق دهگانه عملیات بصورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، ضمن گرامیداشت سوم خرداد ماه سالروز آزادسازی خرمشهر و با بیان این مطلب، افزود:

همه ما مدیون خون شهدا و ایثارگران هستیم که عزت و سربلندی را برای ملت ایران اسلامی به ارمغان آورده اند و می‌بایست در هر مقام و جایگاهی که قرار داریم، ادامه دهنده اهداف و آرمان‌های شهدا و ایثار گران باشیم. 

جمشیدی دانا در بخش دیگر از سخنان خود سازمان حراست را محرم اسرار سازمان، مدیرعامل و کارکنان عنوان کرد و تاکید داشت: مسئولین حراست با ارائه مشاوره به مدیران، مانع از پیش آمدن اتفاق در سازمان می شوند و با هوشیاری کامل تمامی اتفاقات و برنامه های یک سازمان را رصد می کنند.

وی رئیس حراست را یار کمکی مدیرعامل برشمرد و گفت: با تعامل و همکاری می توان در تحقق اهداف استراتژیک شرکت انتقال گاز ایران گام برداشت که این مهم با همکاری و هماهنگی تمامی واحدها بویژه حراست امکانپذیر خواهد بود.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران، تعامل رئیس حراست شرکت را با روسای حراست مناطق دهگانه امری مهم دانست و اظهار داشت: حسن اخلاق، روابط عمومی و اجتماعی و ارتباط با مدیران ستادی و مناطق عملیاتی از رموز موفقیت حراست در انجام وظایف محوله است.

در ادامه مراسم، جمشیدی دانا، 37 هزار کیلومتر خط لوله و 86 تاسیسات تقویت فشار گاز را از دارایی های مهم شرکت انتقال گاز ایران عنوان کرد و اظهار داشت: باید راهکارهای مناسبی جهت اطمینان از امنیت و نگهداشت دارایی های شرکت با توجه به تکنولوژی های نوین، اندیشید.

مدیرعامل شرکت انتقال گاز ایران در بخش دیگری از سخنان خود، از زحمات و تلاش های تمامی کارکنان این شرکت که برنامه های عملیاتی و تعمیراتی نیمه نخست سال را بر اساس برنامه پیش بینی شده جهت آمادگی کامل برای فصل دوم سال جاری انجام می دهند، تشکر کرد.

در پایان مراسم ستار خرمی به عنوان رئیس حراست شرکت انتقال گاز ایران منصوب و از خدمات چهار ساله یدالله کلانی در مدت تصدی رئیس حراست این شرکت، قدردانی شد.

 

منبع: روابط عمومی شرکت انتقال گاز ایران

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/04 - ١٥:٠٤
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1125
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: