صفحه اصلی > خبرها 


نسخه چاپي

رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران در بازدید از تاسیسات گاز همدان و منطقه ۷ عملیات انتقال گاز:

یکی از وظایف مهم حراست در نگهداشت سرمایه‌های انسانی، عدم دخالت در حریم خصوصی افراد است

وظیفه حراست، به‌ویژه در مورد سرمایه‌های انسانی، تنها کنترل موارد لازم در چارچوب ضوابط شرکت در ساعات اداری، جهت پیشگیری از هرگونه آسیب احتمالی است و به هیچ‌وجه، حق ورود و دخالت در حریم خصوصی افراد را ندارد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، حسین علیزاده، رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران در مراسم بازدید از ادارات و نواحی شرکت گاز استان همدان و منطقه ۷ عملیات انتقال گاز، با بیان این مطلب، اظهار داشت: در واقع، وظیفه اصلی حراست در راستای نگهداشت سرمایه‌های انسانی و فیزیکی، تلاش برای ایجاد محیطی امن برای آرامش کارکنان و بستری مساعد برای فعالیت‌های آنان است.

وی با بیان این که این تلاش‌ها باید در قالب ایجاد احساس امنیت برای کارگران و پیمانکاران، جلوگیری از چالش‌ها و تنش‌های محیطی باشد، ادامه داد: ایجاد بستری امن و مناسب برای حفظ اسناد و مدارک، حفاظت از کارکنان و پرسنل سازمان و مبارزه و برخورد با فساد و تخلفات از اهم کارهایی است که بطور دائم، توسط حراست شرکت ملی گاز ایران پیگیری خواهد شد.

علیزاده تصریح کرد: رعایت قوانین و ترویج حس مسئولیت‌پذیری، تلاش در جهت حفظ امنیت همکاران، تکریم ارباب رجوع، حفظ آبرو و حریم خصوصی کارکنان که از اولویت‌های اصلی حراست است، می‌تواند ما را در جهت رسیدن به تولید پایدار کمک کند.

رئیس حراست شرکت ملی گاز ایران در پایان، با اشاره به خطرپذیری تأسیسات، اماکن و تجهیزات گازرسانی، بر مسئولیت سنگین حراست در راستای حفاظت از این تجهیزات تأکید کرد و از ایجاد نظم، حفظ، سلامت سازمان و همچنین ایمن کردن سازمان در برابر تهدیدات خارجی، به عنوان دیگر نقش‌های حراست نام برد.

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/04/13 - ١٣:٥٢
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 1321
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: