صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار اسلایدر 


نسخه چاپي

مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران:

نیروگاه‌های برق سال گذشته ۵ میلیارد مترمکعب گاز بیشتری نسبت به سال ۹۸، دریافت کردند

نیروگاه‌ها سال گذشته در مجموع به نسبت سال 98، ۵ میلیارد و ۱۰۰ میلیون مترمکعب گاز بیشتری دریافت کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، محمدرضا جولایی، مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران با اعلام این خبر، اظهار داشت: در سال ۹۸، نیروگاه‌ها بطور متوسط روزانه 167 میلیون مترمکعب گاز دریافت کردند که این رقم در سال ۹۹، به ۱۸۱ میلیون مترمکعب در روز رسید. 

وی با بیان این که سال گذشته، علی‌رغم محدودیت‌ها، شاهد رشد و توسعه صنعت گاز بودیم، ادامه داد: این توسعه در بحث ارسال گاز به نیروگاه‌ها و صنایع عمده به خوبی خود را نشان داد، بطوری که در سال ۹۸، صنایع عمده نیز بطور متوسط روزانه 115 میلیون مترمکعب گاز دریافت کردند که این رقم در سال ۹۹، به 124 میلیون مترمکعب در روز رسید.

مدیر دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران در توضیح این مطلب، افزود: این تفاوت، نشان‌دهنده افزایش ۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون مترمکعبی ارسال گاز به صنایع عمده در مجموع می‌باشد.

جولایی در پایان، با تأکید بر این‌که بخشی از گاز تولیدی کشور برای تزریق به میادین نفتی، به شرکت ملی نفت ایران تحویل می‌شود، گفت: مرکز دیسپچینگ شرکت ملی گاز ایران ۲۴ ساعته داده‌های بخش‌های مختلف تولید و انتقال گاز را پایش و تحلیل می‌کند تا در هیچ نقطه‌ای، هم‌وطنان عزیز دچار مشکل نباشند.

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/01/05 - ١٨:٠٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 2432
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: