صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان:

تامین به موقع كالا و تجهیزات، موجب تسریع در اجرای پروژه های گازرسانی می شود

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان از تامين به موقع كالا و تجهيزات جهت تسریع در اجرای پروژه های گازرسانی و تعمیراتی شرکت خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان، کرم گودرزی با بیان این مطلب اظهار کرد: عمده تلاش ما در سالجاری معطوف به تسریع در اجرای پروژه های گازرسانی بوده و گام اصلی برای تحقق این هدف فراهم آوردن به موقع کالا و تجهیزات است که با پیگیری ها و تعاملات انجام شده توانسته ایم در این زمینه موفق عمل کنیم.

 گودرزی ادامه داد: در سال ۹۹ بیش از ۱۰۰ قلم کالا در احجام مختلف از موجودی ساير شركت هاي تابعه ملي گاز ايران تامین شده و این امر از مصادیق تلاش در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی است.

مدیر عامل شرکت گاز استان لرستان با اشاره به  استفاده بهينه از كالاهاي مازاد تصریح کرد: تامین و جایگزینی کالاهای مورد نیاز از منابع مازاد سایر شرکت های تابعه علاوه بر اینکه گامی است در راستای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی، می تواند کاهش هزینه های تدارکاتی، انبارداری و جلوگیری از رکود سرمایه و مدیریت نقدینگی، صرفه جويي هاي منطقي و محاسبه شده در شرکت گاز استان لرستان را عينيت بخشد.

گودرزی خاطر نشان کرد: واحد كالا شرکت گاز استان لرستان در حفظ و نگهداري اموال و كالاي  موجود در انبارها  و  تهيه و تأمين تقاضاهاي مورد نياز واحدهاي مختلف دارای عملکرد مطلوبی بوده و امید است با همکاری و همدلی همه تلاشگران این صنعت و با ارائه خدمات مناسب موجبات کسب رضایتمندی مردم شریف استان را فراهم آوریم.

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان لرستان

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/19 - ١٣:٤٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 505
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: