صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های گاز استانی  


نسخه چاپي

واکسیناسیون کارکنان شرکت گاز استان زنجان آغاز شد

واکسیناسیون کارکنان شرکت گاز استان زنجان با مساعدت و هماهنگی امور بهداشت، ایمنی و محیط زیست این شرکت با مرکز بهداشت شهرستان زنجان؛ طبق شرایط اعلامی وزارت بهداشت؛ آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، موسی احمدلو مدیر عامل شرکت گاز استان زنجان با بیان این مطلب اظهار کرد: با هدف قطع زنجیره انتشار کرونا، حفظ سلامتی کارکنان و متعاقب آن، پایداری خدمات گازرسانی در استان، برنامه ریزی و اقدامات لازم برای واکسیناسیون کارکنان گاز زنجان از اواسط شهریور ماه در پایگاه مدیریت بحران این شهرستان آغاز شد.

وی با بیان اینکه بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت؛ عملیات واکسیناسیون گروه های پرخطر در گاز زنجان نیز اواخر تیرماه امسال انجام شده است؛ افزود: کارکنان جامعه هدف از سیستم منابع انسانی استخراج و برای آنها پیامک ارسال شده است تا با در دست داشتن کارت ملی و کارت شناسایی به پایگاه مدیریت بحران شهرک الهیه زنجان مراجعه و نسبت به واکسینایون کووید 19 اقدام کنند.

احمدلو اعلام کرد: تفاوتی بین انواع گروه های استخدامی رسمی، قرارداری و پیمانکاری وجود ندارد و همه همکاران به ترتیب الویت واکسینه می شوند.

مدیرعامل شرکت گاز استان زنجان همکاران را به رعایت شیوه نامه بهداشتی دعوت و ابراز امیدواری کرد با تداوم پشتیبانی و هماهنگی امور بهداشت، ایمنی و محیط زیست گاز زنجان واکسیناسیون همه همکاران سرعت بیشتری گرفته و بزودی پایان یابد.

 

منبع: روابط عمومی شرکت گاز استان زنجان

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/06/23 - ١٣:٤٦
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 312

امتیاز :

از حسن توجه شما متشرکیم!!!
کلید واژه ها :
    بدون کلید واژه
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: