صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار شرکت های پالایش گاز  


نسخه چاپي

در سال گذشته؛

4 میلیون و 200 هزار نفر ساعت کار بدون حادثه در پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبي ثبت شد

در سال گذشته بيش از 4 میلیون و 200 هزار نفر ساعت کار بدون حادثه در پالایشگاه دهم مجتمع گاز پارس جنوبي به ثبت رسيد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، جعفر امیر وداعی رییس ایمنی، بهداشت و محیط زیست پالایشگاه دهم ضمن بیان مطلب فوق،گفت: با تلاش شبانه روزی، دقت عمل و نظارت میدانی که توسط همکاران واحد ایمنی و کارکنان پالایشگاه دهم صورت می پذیرد، همه توان خود را به کار گرفته تا از منابع انسانی و سلامت جسمی کارکنان و اموال پالایشگاه،صیانت و محافظت شود.

امیر وداعی خاطرنشان کرد: خوشبختانه در سال 99 موفق شدیم بیش از 26 هزار نفر ساعت آموزش در حوزه ایمنی عمومی و تخصصی در پالایشگاه دهم برگزار کنیم.

وی گفت: همچنین با برگزاری تعداد 2005 جلسه TBM که طی آن 8172 نفر ساعت در محل کار آموزش انجام شد، در زمینه آگاهی بخشی و پیشگیری از اتفاق حادثه، اقدامات بسیار شایسته ای صورت پذیرفت.

امیروداعی یکی از اقدامات شاخص و مهم حوزه ایمنی پالایشگاه در سال 99 را اینگونه تشریح کرد: از جمله اقدامات اثر گزار در حوزه ایمنی، شناسایی عوامل بالقوه آسیب رسان در محیط کار و تلاش جهت برطرف کردن آنهاست. با همت کارشناسان و متخصصین ایمنی پالایشگاه، بیش از 2600 عوامل بالقوه آسیب رسان شناسایی شد که پس از تلاش های بی وقفه همکاران، 2456 مورد از آنها اصلاح و برطرف گردید.

 

منبع: روابط عمومی شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/10 - ١٣:٣٩
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 607
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: