صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

چهار عملیات تعمیرات اساسی در منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران با موفقیت انجام شد

چهار عملیات تعمیرات اساسی در منطقه پنج عملیات انتقال گاز در تاسیسات تقویت فشار گاز ارسنجان ، نورآباد ، فراشبند و آباده با موفقیت انجام شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران،محمد سیفی، سرپرست منطقه پنج عملیات انتقال گاز با اعلام این خبر افزود: چهار عملیات تعمیرات اساسی همزمان با بهره برداری حداکثری از تاسیسات به دلیل ورود به فصل گرما و لزوم تامین گاز نیروگاه ها و همچنین عملیات های بزرگ و فراگیر تعمیرات در خطوط لوله در منطقه پنج با موفقیت انجام شد.

وی افزود: این تعمیرات اساسی در بخش توربین و کمپرسور و در کمترین زمان صورت گرفته است.

سیفی با اشاره به عملیات های صورت گرفته در بخش کمپرسور، تصریح کرد: تعمیرات اساسی 24 هزار ساعته کمپرسور گاز واحد یک ارسنجان 4 و همچنین کمپرسورگاز واحد یک نورآباد 3 و کمپرسور گاز واحد یک تاسیسات فراشبند 2 با تلاش کارکنان صورت پذیرفته است.

سرپرست منطقه پنج عملیات انتقال گاز در ادامه افزود: در بخش توربین نیز تعویض توربین واحد 3 تاسیسات آباده، صورت پذیرفته و واحد آماده بهره برداری است.

وی ادامه داد: در بخش های دیگری نظیر بازرسی اقلام ثابت تاسیسات نیز هم اکنون در تاسیسات آباده ، کارکنان مشغول خدمت رسانی هستند.

وی خاطر نشان كرد:کلیه عملیات های گسترده در جغرافیای منطقه در بخش های مختلف با توجه ویژه به مباحث HSE و مطابق پروتکل های بهداشتی با سعی و تلاش وافر کارکنان در حال انجام است تا به یاری خداوند در زمستان انتقال پایدار گاز را شاهد باشیم.

سیفی در پایان از کارکنان منطقه پنج عملیات انتقال گاز به جهت تلاش در تحقق برنامه ریزی های تعمیراتی سازمان ، تشکر و  تقدیر به عمل آورد.

 

منبع: روابط عمومی منطقه پنج عملیات انتقال گاز ایران

 

 

 

 

 

 

 

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/19 - ١٣:٤٧
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 518
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: