صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

سرپرست منطقه ۷ عملیات انتقال گاز:

تلاش مستمر، خلاقیت فـراگـیر و نوآوری موجب پیشرفت روز افزون در سازمان می شود

سرپرست منطقه ۷ عملیات انتقال گاز تحقق پیشرفت همه جانبه مراکز بهره برداری و تاسیسات انتقال گاز را محتاج تلاش مستمر، خلاقیت فـراگـیر و نوآوری دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران؛ مهدی زارع در بازدید از مرکز بهره برداری خطوط لوله سنندج و دیدار با همکاران پرتلاش این مرکز ؛ طی جلسه ای که با حضور جمعی از مسئولان منطقه، رئیس و جمعی از کارکنان مرکز بهره برداری خطوط لوله سنندج برگزار شد، در سخنانی اظهار داشت : مرکز بهره برداری خطوط لوله سنندج همچون سایر مراکز و تاسیسات منطقه از نیروهای پرتوان، خلاق، متخصص و آینده نگر برخوردار بوده که وجود چنین سرمایه های عظیم و با انگیزه ای زمینه ساز رشد و پیشرفت در امور سازمانی و توسعه و عمران زیربناهای اقتصادی کشور است.

سرپرست منطقه ۷ عملیات انتقال گاز در ادامه با اشاره به اهمیت مقوله خلاقیت در امور، افزود : منطقه هفت در تلاش روز افزون خواهد بود تا این منطقه عملیاتی یک محیط سازمانی خلاقیت محور را خلق کرده و در این زمینه برنامه ریزی های لازم به منظور  بهره گیری از ایده های نو و جدید تدوین خواهد شد.

وی در ادامه اضافه کرد: در سازمان های خلاقیت محور آمادگی برای تغییرات مفید وجود دارد و کارکنان در ارائه ایده های نو و نظام های مشارکتی حضوری فعال دارند.

زارع افزود: تشویق نظریه های جدید،اجازه تعامل بیشتر به کارکنان، پذیرش شکست ایده های نو به منظور ایجاد پلی برای به ثمر نشستن ایده های نوین در آینده،ایجاد هدف های روشن و آزادی جهت تحقق آنها و نهایتا شناسایی افراد خلاق و تشویق آنان به طرق مختلف از جمله ویژگی های محیط های مناسب برای رشد خلاقیت سازمانی و سازمان های خلاقیت محور است که این منطقه عملیاتی بر آن اهتمام خواهد ورزید‌.

سرپرست منطقه ۷ عملیات انتقال گاز در ادامه همچنین بر ضرورت انتصابات بر مبنای شایستگی افراد، اهمیت روشنگری مباحث حریم خطوط لوله به مجاورین حریم و آگاه سازی از مخاطرات احتمالی ناشی از سهل انگاری در رعایت حریم خطوط لوله نیز مطالبی بیان کرد.

 در ادامه این جلسه همچنین هر یک از کارکنان مرکز بهره برداری خطوط لوله سنندج به بیان مشکلات، مسائل، راهکارها و ایده های نو به منظور مرتفع کردن مسائل پیش رو پرداختند و از حسن نظر مدیر منطقه در ایجاد محیطی پویا، تعاملی و مشارکتی در منطقه ابراز خرسندی کردند.

 

 

 

منبع : روابط عمومی منطقه ۷ عملیات انتقال گاز

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/19 - ١٣:٥٠
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 538
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: