صفحه اصلی > خبرها > آرشیو اخبار مناطق عملیاتی انتقال گاز  


نسخه چاپي

منطقه 8 عمليات انتقال گاز جزو سازمان هاي برتر در امر كمك هاي مومنانه

منطقه 8 عمليات انتقال گاز در مراسم تقدير از سازمانها و ارگانهاي خيّر، جزو سازمان هاي برتر در امر خيرخواهانه و خداپسندانه و كمك هاي مومنانه معرفي و لوح سپاس دريافت كرد.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملی گاز ایران، فيروز خدائي، منطقه 8 عمليات انتقال گاز، از پيشگامي و مشاركت كاركنان خيّر اين منطقه در امر خيرخواهانه و حمايت از نيازمندان و محرومين خبر داد و گفت: در راستای رسالت اجتماعي و همیاری و مساعدت به محرومين و نيازمندان جامعه، کارکنان اين منطقه همه ساله و همسو با ارگانها و انجمن هاي مستمندان، کمکهاي قابل توجهي را به طرق مختلف به قشر محروم اهدا می کنند.

خدائي به تداوم كمك هاي مومنانه و رسيدگي به حال محرومين و نيازمندان در ايام مقابله با ويروس منحوس كرونا تاكيد كرد و افزود: لزوم اجراي مطلوب كمك مومنانه مي تواند به برقراري عدالت در جامعه كمك شاياني کرده و همچنين با شركت در آن مي توان روح همدلي و نوع دوستي خود را براي كمك به نيازمندان و هموطنان خويش بيش از پيش ثابت كرد.

مدير منطقه 8 عمليات انتقال گاز اظهار داشت: اين كمك هاي مالي اگر چه ناچيز است ولي در طول سال به بهانه هاي مختلف تداوم داشته؛ از این رو اميدواريم فرهنگ كمك به نيازمندان و دستگيري از افراد بي بضاعت در جامعه نهادينه شود.

وي ضمن قدرداني از همدلي و مشاركت مومنانه كاركنان، تصريح كرد: كاركنان خيّر اين منطقه همگام با تامين انرژي هموطنان و در كنار انجام وظايف محوله، با روحيه ايثار و نوع دوستي خود در طول سال و كمكهاي انسان دوستانه در دستگيري از ايتام، کمک به محرومين و مستمندان، حمايت از نيازمندان هموفيلي، مدافعان حرم و ساير موارد مشابه، مشاركت کرده و التيام بخش آلام نيازمندان و محرومين هستند.

 

منبع: روابط عمومی منطقه 8 عمليات انتقال گاز ایران

 

  • تاریخ درج خبر :
  • 1400/03/19 - ١٣:٥١
  • تاریخ بروز رسانی خبر :
  • تعداد بازدید خبر :
  • 526
نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر: